Wczytuję dane...
Witamy na blogu Ekskluzywna.pl!
Kwiecień 2014
PORADNIK DLA MAM - Jakie majtki nosić po porodzie?
Poród to ważne wydarzenie. Od momentu rozpoczęcia akcji porodowej lub do zabiegu cesarskiego cięcia bielizna nie jest potrzebna. Podczas pobytu w szpitalu - najczęściej także. Jednak w momencie wyjścia z oddziału do domu i później - owszem bielizna ma zna
Zobacz więcej
GWIAZDY Ekskluzywna.pl - KrisLine - Zdobione figi wyszczuplające
Bielizna wyszczuplająca kojarzy się z gładkim materiałem mocno przylegającym do ciała, bardzo elastycznym i obcisłym. Myśląc o bieliźnie korygującej, mamy przed oczami wdzianka czarne, ecru i białe. Marka KrisLINE odświeżyła nieco te skojarzenia...
Zobacz więcej
PORADNIK ŚLUBNY - Jaka bielizna na noc poślubną?
Dzisiaj kilka słów dla par planujących przebrać się w świeże kreacje bieliźniarskie po imprezie ślubnej. Podpowiemy co ma szansę Was zadowolić i sprawić, by TA NOC była warta zapamiętania.
Zobacz więcej
PORADNIK WIELKANOCNY - Inspiracje odzieżowe
Zaczął się Wielki Tydzień - to ostatni moment, aby rzucić okiem na zawartość szafy i ewentualny zakup nowej odzieży. Dzisiaj podpowiadamy co ubrać na rodzinne spotkania przy stole i spacery.
Zobacz więcej
PORADNIK ŚLUBNY - Bielizna ozdobna, czy skromniejsza?
W każdym sklepie z bielizną, czy to w realu, czy w internetowym, są specjalne działy z sugerowanymi modelami asortymentu na ślub. Jedne są mniej koronkowe i ozdobne, drugie bardziej. O co właściwie chodzi?
Zobacz więcej
PORADNIK DLA MAM - Markowe majtki dla brzuchatek
W ofercie majtek dla kobiet w ciąży i mam najbardziej wyróżniają się trzy znane marki - LUPO Line, Mitex i Alles. Prezentujemy kilka wybranych modeli i omawiamy ich najważniejsze cechy - zalety, ale i wady!
Zobacz więcej
GWIAZDY Ekskluzywna.pl - Gaia - Wiosenne pastele
Znana marka GAIA na tegoroczną wiosnę przygotowała wspaniałą kolekcje bielizny damskiej o zmysłowej nazwie Intimo. Wybraliśmy kilka modeli z naszej szerokiej oferty, aby pokazać najnowsze trendy.
Zobacz więcej