Wczytuję dane...
Przebrania / Kostiumy
Przebrania erotyczne, kostiumy erotyczne Powiew świeżości w alkowie bez wątpienia przyniosą ciekawe kostiumy erotyczne....
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Przebrania erotyczne, kostiumy erotyczne

  Powiew świeżości w alkowie bez wątpienia przyniosą ciekawe kostiumy erotyczne. Bez wątpienia zamiana szarej gospodyni domowej w ponętną diablicę albo wspaniałą indiańską księżniczkę wpłynie pozytywnie również na jej ukochanego. Wiedząc o tym nasz sklep z bielizną erotyczną zachęca do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Znajdziecie w tym miejscu przebrania, dzięki którym odkryjecie siebie na nowo. Zachęcamy do przyjrzenia się dokładnie naszym propozycjom. Jesteśmy pewni, że pośród oferowanych przez nas strojów odnajdziecie coś, co rozbudzi wasz intymny świat na nowo.

  Kostiumy erotyczne - pokojówka, mikołajka, a może kocica?

  Przebrania erotyczne nie są już domeną sex-shopów - coraz więcej par odważnie wprowadza tego typu podniecające elementy do swojej sypialni, aby np. rozbudzić namiętność na nowo. Nic w tym dziwnego, w końcu decydując się na wspólne życie chcemy, aby było ono satysfakcjonujące w każdym aspekcie, w tym oczywiście również w sypialni. Dobierz kostium do swoich preferencji - kim wolisz być? Seksowną pielęgniarką, francuską pokojówką? A może bliżej Ci do drapieżnej kocicy lub wystrzałowej kowbojki? W stroju erotycznym ogranicza Was jedynie wyobraźnia - możecie odgrywać dowolne role, aby pojawił się w sypialni prawdziwy dreszczyk emocji za sprawą Waszej kreatywności.

  Seksowne przebrania

  Dostępne w naszym sklepie przebrania zostały stworzone tak, aby były bardzo sugestywne i kuszące, ale jednocześnie wygodne. To bardzo ważna kwestia - w końcu łóżkowe igraszki mogą dużo stracić, jeśli nie będziesz czuła się wygodnie w tym, co nosisz. Podczas ekscytujących zabaw łóżkowych wszystko musi leżeć idealnie, co do tego nie ma dwóch zdań. Wszystkie dostępne seksowne przebrania są wykonane z materiałów, które nie tylko podkreślają Twoje kształty, ale jednocześnie pozwalają Twojej skórze swobodnie oddychać i powodują żadnych podrażnień.

  Seksowny strój pielęgniarki i stewardessy

  Sięgnij po popularne fantazje eortyczne i zamów strój pielęgniarki czy stewardessy, aby sprawić, iż w Twojej sypialni będzie naprawdę gorąco! To jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W naszym sklepie znajdziesz również figlarne stroje uczennicy i nauczycielki, ale również seksowny strój damski-marynarza czy policjantki. Z takim strojem odkryjecie namiętność zupełnie na nowo i kto wie, może zainspiruje ona Was do jeszcze większych eksperymentów.