Wczytuję dane...
Majtki damskie - figi, stringi Wolbar Wol – Bar jest to producent bielizny, który istnieje na rynku od 1995 roku. Swoją ofertę kieruje do o...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Majtki damskie - figi, stringi Wolbar

    Wol – Bar jest to producent bielizny, który istnieje na rynku od 1995 roku. Swoją ofertę kieruje do osób, które stawiają między innymi na piękno, wygodę, jakość oraz ciekawe wzornictwo. Oferta tej marki obejmuje różnorodne produkty, wykonane z materiału oddychającego, bardzo miękkiego i przyjemnego dla ciała. W zależności od potrzeb kobiet, produkty występują w formie gładkiej, z koronką, z podwyższonym stanem – tak, jak tylko pragnie tego kobieta!

    Oferta naszych produktów obejmującą tę markę ma do zaoferowania wszystkim paniom różnorodne modele majtek. Polecamy Wam między innymi bezszowe stringi, pięknie wykonane szorty, klasyczne figi. Część polecanych Państwu produktów to bielizna korygująca, dzięki której można ukryć wszelkie niedoskonałości i mankamenty figury. Jesteśmy przekonani, iż to, co znajduje się w naszej ofercie, pozwoli Wam zakupić takie majtki, w których chodzenie stanie się po prostu czystą przyjemnością. Przyjemny dla ciała materiał łączący się z niebywale wartym uwagi projektem daje możliwość tworzenia takich produktów, jakie ma nam do ukazania marka Wol – Bar. Każdy model to najlepsza bielizna dla wszystkich kobiet, które pragną zyskać rozwiązania dające przyjemność, a niekoniecznie będące jedynie obowiązkiem, który trzeba na siebie założyć.