Wczytuję dane...
Stroje dwuczęściowe
Stroje kąpielowe dwuczęściowe Kostium kąpielowy dwuczęściowy Nieodłączne w plażowej stylizacji od lat 40-tych ubiegłeg...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Stroje kąpielowe dwuczęściowe

  Kostium kąpielowy dwuczęściowy

  Nieodłączne w plażowej stylizacji od lat 40-tych ubiegłego wieku dostępne są dziś w wielu interesujących modelach. Stroje kąpielowe dwuczęściowe stanowiły prawdziwą rewolucję. Odchodząc od klasycznych modeli jednoczęściowych kobiety decydowały się na pokazanie więcej ciała, co wywołało wówczas wiele kontrowersji. Moda jednak się przyjęła i dziś to właśnie stroje kąpielowe dwuczęściowe przeważają na plażach.

  Bombowy efekt

  Szczególne dyskusje wywołało pojawienie się bikini. Dość skąpego kostiumu, którego nazwę zaczerpnięto od nazwy atolu Bikini, gdzie Amerykanie przeprowadzali testy bomby atomowej. W obiegowej opinii panowało przekonanie, że efekt jaki wywołało bikini w społeczeństwie był porażający… niemal jak wybuch bomby. Z czasem krój ten ewoluował i dziś możemy obserwować bardzo dużą różnorodność fasonów zarówno majtek, jak i stanika.

  Wyzwanie dla odważnych

  Stroje kąpielowe dwuczęściowe mogą nosić wszystkie kobiety o proporcjonalnej budowie, bez względu na tuszę. Jedynym ograniczeniem jest odwaga. Odsłaniają one dużo więcej niż modele jednoczęściowe i mogą wywoływać u niektórych kobiet skrępowanie. Pozwalają jednak podkreślić atuty kobiecości, a pomocne jest w tym dobranie odpowiednich kolorów oraz właściwych fasonów. W naszym asortymencie dostępne są klasyczne bikini z wiązanym stanikiem i majtkami, jak też egzemplarze z pełnymi figami i biustonoszem usztywnianym. Nasza oferta umożliwia dobór modelu do sylwetki oraz własnych preferencji. Bogata kolorystyka daje możliwość odzwierciedlenia temperamentu.

  Prezentuj się bosko w stroju kąpielowym

  Każda kobieta chce na plaży prezentować się jak najlepiej. Dlatego warto zwrócić uwagę na właściwe dopasowanie modelu i rozmiaru bikini do swojej sylwetki. Odpowiednio dobrane stroje kąpielowe dwuczęściowe zamaskują drobne mankamenty i nielubiane części ciała, a dzięki temu pozwolą poczuć się pewnie i prawdziwie atrakcyjnie. Góra bikini wiązana na szyi podniesie biust i uwydatni go. Majtki z wysokim stanem wyszczuplą brzuch i talię. Natomiast staniki ze zdobieniami takimi jak np. falbanki powiększą optycznie mały biust.

  Również kolory potrafią pomóc nam w uzyskaniu atrakcyjnego wyglądu. Stroje kąpielowe dwuczęściowe w ciemniejszych odcieniach wysmuklają sylwetkę, natomiast intensywne kolory i zdobienia powinnyśmy zakładać na tą część ciała, która jest naszym atutem ( będą one przyciągać wzrok).