Sortuj według: Wyświetl po produktów
Dodaj do przechowalni Ava SK-88 biustonosz

Ava SK-88 biustonosz

144,90 PLN
KUP TERAZ!
Dodaj do przechowalni Ava SK-84 biustonosz

Ava SK-84 biustonosz

143,90 PLN
KUP TERAZ!
Dodaj do przechowalni Ava SK-85 biustonosz

Ava SK-85 biustonosz

132,90 PLN
KUP TERAZ!

    Nieodłączne w plażowej stylizacji od lat 40-tych ubiegłego wieku dostępne są dziś w wielu interesujących modelach. Stroje kąpielowe dwuczęściowe stanowiły prawdziwą rewolucję. Odchodząc od klasycznych modeli jednoczęściowych kobiety decydowały się na pokazanie więcej ciała, co wywołało wówczas wiele kontrowersji. Moda jednak się przyjęła i dziś to właśnie stroje kąpielowe dwuczęściowe przeważają na plażach.

    Bombowy efekt

    Szczególne dyskusje wywołało pojawienie się bikini. Dość skąpego kostiumu, którego nazwę zaczerpnięto od nazwy atolu Bikini, gdzie Amerykanie przeprowadzali testy bomby atomowej. W obiegowej opinii panowało przekonanie, że efekt jaki wywołało bikini w społeczeństwie był porażający… niemal jak wybuch bomby. Z czasem krój ten ewoluował i dziś możemy obserwować bardzo dużą różnorodność fasonów zarówno majtek, jak i stanika.

    Wyzwanie dla odważnych

    Stroje kąpielowe dwuczęściowe mogą nosić wszystkie kobiety o proporcjonalnej budowie, bez względu na tuszę. Jedynym ograniczeniem jest odwaga. Odsłaniają one dużo więcej niż modele jednoczęściowe i mogą wywoływać u niektórych kobiet skrępowanie. Pozwalają jednak podkreślić atuty kobiecości, a pomocne jest w tym dobranie odpowiednich kolorów oraz właściwych fasonów. W naszym asortymencie dostępne są klasyczne bikini z wiązanym stanikiem i majtkami, jak też egzemplarze z pełnymi figami i biustonoszem usztywnianym. Nasza oferta umożliwia dobór modelu do sylwetki oraz własnych preferencji. Bogata kolorystyka daje możliwość odzwierciedlenia temperamentu.