Wczytuję dane...
Bielizna Cotonella – włoski i styl i maksymalny komfort użytkowania Cotonella jest jednym z czołowych producentów na włoskim rynku bieliźni...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bielizna Cotonella – włoski i styl i maksymalny komfort użytkowania

Cotonella jest jednym z czołowych producentów na włoskim rynku bieliźnianym, który słynie z niezwykłej troski o wysoką jakość swoich produktów oraz ich nowoczesny krój. Firma założona została w 1972 roku w Edolo, niewielkim miasteczku w północnych Włoszech. Od tamtej pory Cotonella wytworzyła ponad 12 milionów produktów, wśród których największą popularnością cieszą się damskie figi, biustonosze i koszulki, jak również męskie bokserki, slipy i podkoszulki.

Bielizna damska Cotonella szyta jest z miękkich materiałów z wysoką zawartością bawełny, które są idealnie dopasowane do ciała i nie powodują podrażnień skóry. W trosce o komfort i zadowolenie klientów firma Cotonella otworzyła własne laboratorium, w którym każdego dnia pracownicy monitorują poszczególne fazy produkcji oraz ostateczny produkt. To właśnie tam powstaje również antybakteryjna i bezszwowa bielizna Cotonella – flagowe produkty marki.

Cotonella została założona w Edolo na północy Włoch, w 1972 roku. Początkowo mały zakład szyjący bieliznę dla innych firm zaczął się szybko rozrastać za sprawą mądrych decyzji właścicieli, dobrych inwestycji i przykładaniu wagi do jakości swojej pracy. Dziś Cotonella to wiodąca włoska marka bieliźniana i wielkie przedsiębiorstwo, które dotychczas wytworzyło blisko 12 milionów produktów. Najbardziej popularnymi z nich są bez wątpienia wycinane laserowo bezszwowe majtki, nie posiadające tradycyjnych gumek i przeszyć, co gwarantuje idealne dopasowanie do ciała.

Wartości, jakimi kieruje się ta firma są proste: jakość i troska obejmująca wszystkie obszary działalności, zaczynając od etapu produkcji, poprzez dobre relacje z klientami, a na angażowaniu się w liczne akcje społeczne kończąc. Cotonella działa m. in. na rzecz walki z poważnym problemem, jakim jest wykorzystywanie dzieci do pracy w zakładach. Marka zatrudnia jedynie dorosłych, w pełni wykwalifikowanych pracowników i do tego zachęca inne przedsiębiorstwa.

Firma stale inwestuje w swój rozwój i w sposób szczególny dba o zdrowie i higienę klientów. Posiada nawet wewnętrzne laboratorium, które systematycznie sprawdza jakość surowców wykorzystywanych do wyrobu bielizny. Oprócz tego wszystkie fazy produkcji są stale monitorowane, a prestiżowy certyfikat ISO EN UNI 9001:2008 zobowiązuje Cotonellę do ciągłych i wszechstronnych kontroli norm jakościowych.