Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

PORADNIK ŚLUBNY - Jaka bielizna na noc poślubną?

Wybór bielizny na tą wspaniałą noc w życiu będzie zależał przede wszystkim od momentu w jakim znajduje się Wasze życie erotyczne. Powinno być tak, aby TO SPOTKANIE nie cofnęło, ani nie posunęło zbyt do przodu Waszych spraw intymnych. Jednocześnie bieliznę należałoby dobrać w taki sposób, abyście odczuli odmianę, jaką kilka godzin temu wspólnie przeżyliście.

Zacznijmy od panów. Na ślub mężczyźni wybierają najczęściej klasyczne męskie majtki, niektórzy doceniają obcisłe bokserki. Do dobrego tonu nalezy ubranie białej bawełnianej koszulki pod elegancką koszulę, szczególnie gdy garnitur nie ma kamizelki lub pan młody nie będzie jej nosił. Co do nocy poślubnej... To sprawa państwa młodych, ale gdyby spojrzeć mimo wszystko na swego rodzaju powagę sytuacji, odradzamy wesołe szorty. Gorąco polecamy efektowne przebranie erotyczne, może za kelnera lub... striptizera. To takie specjalizacje, które są przecież dla kobiet, zwracają uwage na ich potrzeby, "służą" spełnianiu ulubionych kobiecych zachcianek...

Wiele naszych Klientek ocenia, że jakby nie patrzeć to tradycyjne slipy w dobrym tonie zawsze się sprawdzą. Częsta praktyka jest samodzielne przebranie się z wykorzystaniem elementów garnituru, jak wspomniana kamizelka. Ten krótki bezrękawnik wraz z muszką/krawatem ślubnym oraz majtki/szorty w kolorze spodni od garnituru to nieoficjalny krzyk mody w alkowie nowożeńców. Obojętnie jaki strój pan młody wybierze, to jesli nie będzie ubierał długich spodni - zachęcamy do tego, aby zrezygnował ze skarpetek. Bosa stopa jest dla kobiety bardziej atrakcyjna!...

Przejdźmy do kobiet - to zdecydowanie dłuższy temat! Przy udziale partnera, panie na noc poślubną decydują się na mały krok do przodu w porównaniu do tego co było przed podpisaniem aktu małżeństwa.

Gdy noc poślubna = Wasz pierwszy raz... To chyba najtrudniejsza sytuacja ze względu na towarzyszący jej poziom stresu. Polecamy przemyślenie stroju wygodnego i klasycznego, szczególnie kompletu biustonosz + majtki np. z koronki lub założenie koszulki nocnej o wspólnie wybranym fasonie.

Gdy już ze sobą sypiacie... poszukajcie odmiany, np. wprowadźcie inny kolor bielizny w fasonach takich, jakie lubicie i najlepiej Wam się sprawdzają. Oficjalnie przyjmuje sie skojarzenie, że biel i ecru to najlepsze barwy na noc poślubną, ale czy na pewno?

Gdy znacie siebie i jesteście po wszystkich możliwych "standardach" bieliźniarskich... Pozwólcie sobie na szaleństwo. Nasze najbardziej pikantne propozycje fasonów w kolejnym wpisie.

Pełna oferta naszych propozycji na ślub jest tutaj.