Wczytuję dane...
Bielizna damska Alles Alles jest to polska marka, która istnieje na rynku od blisko 25 już lat. Wszystkie powstałe produkty cechuje subteln...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bielizna damska Alles

Alles jest to polska marka, która istnieje na rynku od blisko 25 już lat. Wszystkie powstałe produkty cechuje subtelność, kobiecość i oczywiście pełne zadowolenie wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających kobiet. Bez względu na wiek, jak również rozmiar, każda z pań z marką Alles można otrzymać doskonałej jakości bieliznę, która gwarantuje pełną wygodę i komfort jej noszenia, niezwykły wygląd i pełne poczucie kobiecości w najlepszym stylu.

W ofercie naszych produktów mamy dla Państwa przede wszystkim bardzo piękne, klasyczne, ale przy tym i oryginalne biustonosze dostępne w wielu rozmiarach i z pełną paletę dostępnych miseczek. W wachlarzu naszych produktów znajdują się biustonosze białe, czarne, jak również i cieliste. Jedne modele posiadają usztywniane miseczki, inne miękkie. Wszystkie jednak stworzone zostały po to, by kobieta nosząc je, czuła pełną z tego przyjemność. Dbałość o wykończenie, wybór najwyższej jakości materiałów i oczywiście marka Alles, która daje nam pewność, że zakupiony produkt będzie tym najlepszym na bardzo długi czas. Mamy nadzieję, iż nasza oferta okaże się być dla Państwa szansą na dobranie dla siebie najlepszego z możliwych biustonosza do noszenia na co dzień.

Alles to rodzinna firma z Łodzi założona przez Alicję i Sławka Wojciechowskich w 1992 roku. Choć czasy na rozpoczęcie własnej działalności były ciężkie, to przedsiębiorcy nie poddawali się przeciwnościom i z zapałem wkroczyli w świat gorseciarstwa.

Pasja, konsekwencja i determinacja w dążeniu do celu zaprocentowały – dziś Alles Company Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów eleganckiej bielizny damskiej, zatrudniający blisko 130 wykwalifikowanych pracowników i współpracujący z renomowanymi dostawcami surowców do szycia bielizny.

Spółka ma kilka sklepów firmowych w Polsce, a główna siedziba znajduje się w Głownie.  Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, a system przygotowania produkcji nadzorowany jest komputerowo. Alles posiada w swojej ofercie nowoczesną i wygodną kolekcję skierowaną do przyszłych i karmiących mam - MaMa,  wyjątkowo komfortową bieliznę dla Amazonek z kolekcji Medibra, uwodzicielskie zestawy z kolekcji Glamour, klasyczne modele dla kobiet w każdym wieku, kryjące się pod nazwą Classica oraz szeroki wybór eleganckich fig i stringów.

Marka od lat  promuje rzetelne prowadzenie działalności gospodarczej, dba o etykę, tworzenie satysfakcjonujących miejsc pracy oraz umożliwianie swoim kadrom osobistego rozwoju. W związku z tym firma korzystając z dotacji unijnych przeprowadziła szereg szkoleń, mających na celu podniesienie bądź zdobycie nowych kwalifikacji przez pracowników. Oprócz tego Alles doskonali procesy produkcji, dążąc do zdobycia zaufania każdej kobiety poprzez tworzenie bielizny spełniającej jej oczekiwania i dostosowanej do potrzeb w różnych chwilach życia. Firma ceniona jest zarówno przez branżę, jak i przez klientki, o czym mogą świadczyć liczne wyróżnienia, w tym m.in. dwukrotnie przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą Złoty Certyfikat oraz Złoty Laur Klienta.