Wczytuję dane...
Hanna Style – bielizna dla kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo w każdej sytuacji Hanna Style to polska firma rodzinna założona w latach...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Hanna Style – bielizna dla kobiet, które chcą poczuć się wyjątkowo w każdej sytuacji

Hanna Style to polska firma rodzinna założona w latach 90. ubiegłego wieku, która od ponad 30 lat zajmuje się szyciem wygodnej i atrakcyjnej wizualnie bielizny dla kobiet. Swoją działalność skupia głównie na produkcji bezszwowej bielizny Hanna Style, która z jednej strony jest wygodna i idealnie dopasowana do ciała, a z drugiej strony jest atrakcyjna wizualnie, przez co dodaje kobietom większej pewności siebie.

Pierwsze kroki, jakie firma Hanna Style stawiała w branży bieliźnianej, niejednokrotnie okupione były trudnościami i licznymi upadkami. Z biegiem czasu udało im się jednak stworzyć pierwszą kolekcję bielizny Hanna Style, która zaowocowała sukcesem początkowo na lokalnym, a następnie na krajowym rynku. Dziś Hanna Style zajmuje wysoką pozycję wśród przedsiębiorstw specjalizujących się w dziedzinie produkcji bezszwowej. Firma dysponuje dużymi możliwościami produkcyjnymi, a co najważniejsze – ogromną bazą pomysłów i inspiracji do tworzenia kolejnych ciekawych projektów bieliźnianych.

Majtki i biustonosze Hanna Style – wygodne, stylowe i przystępne cenowo

Bielizna Hanna Style jest szyta z delikatnej przędzy w zakładzie produkcyjnym w Komornikach, gdzie każdy z produktów przechodzi przez wszystkie etapy produkcyjne, począwszy od farbowania i krojenia, poprzez szycie i transferowanie logotypów, aż po pakowanie. Co ważne, firma nie ogranicza się do produkcji jednego typu wyrobów. W ich ofercie znajdziemy różne rodzaje damskiej bielizny Hanna Style, w tym m.in. bieliznę klasyczną, korygującą, fitness, ciążową, laserową oraz termoaktywną.

Za sprawą wdrożenia rewolucyjnej technologii bezszwowej majtki Hanna Style, jak również biustonosze Hanna Style są wygodne, nie podrażniają skóry i nie wbijają się w ciało, a przy tym zapewniają niezrównaną oddychalność i antybakteryjność. Dzięki temu każda kobieta może czuć się komfortowo niezależnie od sytuacji i miejsca, w którym aktualnie się znajduje.