Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Stworzony został z myślą o podkreśleniu kobiecej zmysłowości i dodaniu bieliźnie pikanterii. Pas do pończoch zmienia zwykłe wyroby pończosznicze w element bardzo sensualnej stylizacji. Dostępna w naszym sklepie internetowym bielizna damska idealnie się z nim komponuje. W ten sposób możecie stworzyć naprawdę wyjątkowy zestaw, pobudzający zmysły i wyobraźnię partnera.

    Pikanteria w dobrym stylu.

    Erotyczna bielizna damska nie musi kojarzyć się wyłącznie z kiczowatymi strojami i tandetną jakością. W naszym sklepie internetowym udowadniamy, że może mieć klasę. Oferujemy pasy do pończoch w wielu interesujących modelach. Osłaniają dyskretnie biodra, jednocześnie podkreślając ich kształt. Ponadto zapewniają odpowiednie podtrzymanie pończoch. Wykonane są z dobrych jakościowo materiałów, a poszczególne przeszycia są starannie wykonane, dzięki czemu całość wykończenia zyskuje na jakości.

    Indywidualnie dopasowane.

    W naszym sklepie internetowym z bielizną damską proponujemy produkty dedykowane dla kobiet o różnych charakterach i temperamentach. Posiadamy pas do pończoch na bazie delikatnego tiulu o bardzo romantycznym wzornictwie, jak też egzemplarze wykonane ze skóry utrzymane w pikantnych, ostrym stylu. Każdy egzemplarz posiada nieco odmienne detale – niekiedy są to delikatne kokardki i wstążeczki, innym razem metalowe akcenty . Wszystkie modele są odpowiednio skrojone – do kobiecych kształtów, a większość posiada dodatkowe elementy, pozwalające na perfekcyjne dopasowanie do własnej sylwetki.