Wczytuję dane...
Pończochy i rajstopy damskie Mona Na polskim rynku marka Mona jest ceniona w sposób szczególny za najwyższej jakości produkty, z jakich sły...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pończochy i rajstopy damskie Mona

Na polskim rynku marka Mona jest ceniona w sposób szczególny za najwyższej jakości produkty, z jakich słynie w całym kraju i jakie wybierane są przez rzesze zadowolonych klientek. Znane od lat rajstopy, pończochy i skarpetki to jedne z najbardziej znanych produktów, jakie marka ma do zaoferowania. Wystarczy raz założyć je na nogi, by zakochać się w nich do szaleństwa. Producent dba o jakość swoich produktów, o wygodę ich noszenia oraz o samo zadowolenie kupujących pań. To wszystko więc sprawia, że każdy, kto wybierze tę markę, na pewno będzie z niej w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

Wystarczy spojrzeć na naszą ofertę, by mieć pewność, że te produkty chcemy, aby znalazły się w naszej garderobie. Polecamy Wam Drogie Panie rewelacyjnej jakości rajstopy, zarówno cienkie, jak również i nieco grubsze, z efektem push – up i modelowania pupy, rajstopy w kolorze czarnym i beżowym, ale również i bardzo efektowne pończochy, które można połączyć z bielizną erotyczną i stworzyć niezwykłe komplety oraz skarpety, w których modna stylizacja będzie gwarantowana. Marka ta jest jedną z czołowych, której wybór na pewno nas nie rozczaruje. Jesteśmy o tym przekonani w 100%.

Mona to polska marka, której twórczynią jest Monika Natora, absolwentka Włoskiej Szkoły Projektowania i Konstrukcji Ubioru w Rzymie. Początkowo właścicielce brakowało odwagi w realizacji własnych wizji, jednak po obronieniu dyplomu skoncentrowała się ona na kreowaniu własnej marki, co w 1999 roku dało początek firmie Studio Mody Mona.

Od tamtego czasu Mona przeszła długą drogę. Z małej, jednoosobowej działalności, rozwinęła się w wielkie przedsiębiorstwo wyposażone w najnowocześniejsze maszyny i zatrudniające dużą liczbę wykwalifikowanych pracowników, oferującą swoim klientkom gustowne i pełne wyrafinowanej elegancji modele.

Marka znana jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości rajstop i pończoch, odzwierciedlających najnowsze trendy i spełniających oczekiwania klientek. Ale Mona to także wyjątkowa i ceniona w branży moda wieczorowa, o czym świadczyć mogą liczne nagrody w tej kategorii, w tym otrzymana w 2009 roku na Gali Moda i Styl statuetka Enda, będąca potwierdzeniem klasy, wyszukanego stylu i dobrego smaku marki. Oprócz tego, w 2006 r. firma została zakwalifikowana do grona producentów najlepszych europejskich wyrobów oferowanych w Polsce.