Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia sklepu Ekskluzywna.pl

To dzięki Wam nasza praca zostaje doceniona - dziękujemy wszystkim Klientom za uznanie.

Ekskluzywna.pl e-Gazelą Biznesu 2017 Ekskluzywna.pl została już po raz trzeci e-Gazelą biznesu 2017

Znaleźliśmy się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw e-commerce. e-Gazele przyznawane są dynamicznie rozwijającym się firmom, które zajmują się handlem w internecie. To wyróżnienie zawdzięczamy Wam, którzy doceniają nasz sklep i z roku na rok kupują coraz więcej. Znaczy to, że darzycie nas zaufaniem, a nasz asortyment przypadł Wam do gustu i chętnie wracacie do naszego sklepu. Tegoroczna nagroda tym bardziej nas cieszy, gdyż zostaliśmy docenieni trzeci rok z rzędu w tym prestiżowym rankingu. Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami za rok zdobędziemy kolejną e-Gazelę.

Ekskluzywna.pl wyróżnienie Opineo 2016 Ekskluzywna.pl wyróżniona w rankigu Opineo 2016 w kategorii odzież i obuwie

Znak jakości z ochroną kupującego dla Ekskluzywna.pl Ekskluzywna.pl otrzymała certyfikat Trusted Shops

Ekskluzywna.pl spełnia kryteria jakości Trusted Shops, dlatego została wyróżniona znakiem jakości. Zgodnie warunami i kryteriami certyfikatu jesteśmy regularnie sprawdzani i kontrolowani przez ekspertów. Kontroli podlegają m.in.: ochrona danych osobowych, koszty i płatności, warunki dostawy, realizacja zwrotów i obsługa klienta. To oznacza dla Was, że kupujecie u nas bezpiecznie, a wszelkie wasze prawa są przestrzegane. Dlatego też firma Trusted Shops zabezpiecza specjaną gwarancją zakupy do wysokości 10 000 złotych. WIęcej infoamcji na temat gwaracji znajdziecie pod linkiem klikając na obrazek Gwarancja Trusted Shops

Ekskluzywna.pl e-Gazelą Biznesu 2016 Ekskluzywna.pl e-Gazelą biznsu 2016

Ekskluzywna.pl wyróżnienie Opineo 2015 Ekskluzywna.pl wyróżniona w rankigu sklepów Opineo 2015

Ekskluzywna.pl e-Gazelą Biznesu 2015 Ekskluzywna.pl e-Gazelą biznesu 2015

Ekskluzywna.pl Certyfikat dobrych cen Ekskluzywna.pl odznaczona certyfikatem Dobrych Cen Dealavo

Zostaliśmy decenieni i wyróżnieni certyfikatem za jakość oferty cenowej, która jest przyjazna klientowi. Nasze produkty wyróżnia dobra relacja ceny do jakości produktów i aktualność oferty cenowej.

Ekskluzywna.pl laureatem konkursu bezpieczny e-Sklep Ekskluzywna.pl laureatem konkursu bezpieczny e-sklep

W dobie coraz bardziej rozwijającej się branży e-commerce, zaufanie i brezpieczeństwo zakupów w internecie jest najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Ekskluzywna.pl została doceniona, ze wysokie standardy bezpieczeństwa i przestrzeganie praw konsumentów.

Ekskluzywna.pl Wzorcowy sklep internetowy Ekskluzywna.pl wzorcowy sklep

Zostaliśmy docenieni przez platformę Redcart za wzorcowe podejście do klienta i dynamiczny rozwój w e-handlu

Ekskluzywna.pl Firma przyjazna internautom Ekskluzywna.pl firma przyjazna internautom

Zostaliśmy uchonorowani certyfikatem firmy przyjaznej internautom za kompletność i rzeczowość oferty, unikalne treści w prezentacji oferty oraz wyróżnianie swojego wizerunku.