Wczytuję dane...
Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia sklepu Ekskluzywna.pl

To dzięki Wam nasza praca zostaje doceniona - dziękujemy wszystkim Klientom za uznanie.

Sklep Ekskluzywna.pl ponownie e-Gazelą biznesu 2022

Nasz sklep internetowy znalazł się ponownie w gonie najdynamiczniej rozwijających się firm w branży e-commerce. Gazele Biznesu to prestiżowy ranking firm w Polsce, które notują wzrosty obrotów, co znaczy że cieszą się rosnącą ilością zadowolonych klientów. Cieszymy się, że nasze produkty się Wam podobają i spełniają Wasze oczekiwania. Rokrocznie przybywają nam dziesiątki tysięcy nowych, zadowolonych Klientów, którzy wybrali wybrali nasz sklep aby kupić w nim swoją ulubioną bieliznę. Ciągle staramy się, aby oferowana w Ekskluzywnej.pl bielizna była wysokiej jakości, zgodna z najnowszymi modowymi trendami. W naszej ofercie zawsze znajdziecie produkty z różnych segmentów cenowych, jednak wszystkie wyróżniają się dobrymi materiałami i modnym wzornictwem. Bogactwo oferowanych marek sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dziękujemy Wszystkim którzy są z nami, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji korzystać z naszego sklepu - zapraszamy do zakupów! Mam nadzieję, że zostaniemy Twoim ulubionym sklepem z bielizną!

Po raz piąty Ekskluzywna.pl została e-Gazelą biznesu 2021

To dzięki Wam, kolejny raz znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży e-commerce. Szczególnie w tym trudnym, pandemicznym okresie cieszymy się, że pozostaliście z nami i uzupełniliście swoją garderobę właśnie w naszym sklepie. Dziękujemy Wszystkim naszym Klientom za lojalność i miłe opinie. Życzymy Wam wiele zdrowia i samych udanych zakupów!

Ekskluzywna.pl -Gazele Biznesu 2018  Ekskluzywna.pl została już czwarty raz z rzędu e-Gazelą biznesu 2018

To już czwarty rok z rzędu Ekskluzywna.pl została doceniona za dynamiczny rozwój wśród firm branży handlu internetowego. Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Od lat dostarczmy Wam najlepszej jakości bieliznę i odzież. Cieszymy się, że to doceniacie i to właśnie u nas dokonujecie zakupów. Dzięki Wam możemy pochwalić się kolejnymi nagrodami. Dziękujemy!

Ekskluzywna.pl Orłem handlu 2019    Ekskluzywna.pl laureatem zestawienia Orły handlu 2019

Ekskluzywna.pl jest od lat liderem wśród firm handlowych. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni Orłem Handlu 2019 jako firma, która dba o najwyższe standardy obsługi klientów o czym świadczą oceny i opinie klientów. Cieszymy się, że oceniacie nas tak wysoko, co daję nam dodatkową motywację o stałe i systematyczne polepszanie jakości obsługi tak aby jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania i potrzeby. Dziękujemy! 

Ekskluzywna.pl e-Gazelą Biznesu 2017 Ekskluzywna.pl została już po raz trzeci e-Gazelą biznesu 2017

Znaleźliśmy się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw e-commerce. e-Gazele przyznawane są dynamicznie rozwijającym się firmom, które zajmują się handlem w internecie. To wyróżnienie zawdzięczamy Wam, którzy doceniają nasz sklep i z roku na rok kupują coraz więcej. Znaczy to, że darzycie nas zaufaniem, a nasz asortyment przypadł Wam do gustu i chętnie wracacie do naszego sklepu. Tegoroczna nagroda tym bardziej nas cieszy, gdyż zostaliśmy docenieni trzeci rok z rzędu w tym prestiżowym rankingu. Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami za rok zdobędziemy kolejną e-Gazelę.

Ekskluzywna.pl wyróżnienie Opineo 2016 Ekskluzywna.pl wyróżniona w rankigu Opineo 2016 w kategorii odzież i obuwie

Znak jakości z ochroną kupującego dla Ekskluzywna.pl Ekskluzywna.pl otrzymała certyfikat Trusted Shops

Ekskluzywna.pl spełnia kryteria jakości Trusted Shops, dlatego została wyróżniona znakiem jakości. Zgodnie warunami i kryteriami certyfikatu jesteśmy regularnie sprawdzani i kontrolowani przez ekspertów. Kontroli podlegają m.in.: ochrona danych osobowych, koszty i płatności, warunki dostawy, realizacja zwrotów i obsługa klienta. To oznacza dla Was, że kupujecie u nas bezpiecznie, a wszelkie wasze prawa są przestrzegane. Dlatego też firma Trusted Shops zabezpiecza specjaną gwarancją zakupy do wysokości 10 000 złotych. WIęcej infoamcji na temat gwaracji znajdziecie pod linkiem klikając na obrazek Gwarancja Trusted Shops

Ekskluzywna.pl e-Gazelą Biznesu 2016 Ekskluzywna.pl e-Gazelą biznsu 2016

Ekskluzywna.pl wyróżnienie Opineo 2015 Ekskluzywna.pl wyróżniona w rankigu sklepów Opineo 2015

Ekskluzywna.pl e-Gazelą Biznesu 2015 Ekskluzywna.pl e-Gazelą biznesu 2015

Ekskluzywna.pl Certyfikat dobrych cen Ekskluzywna.pl odznaczona certyfikatem Dobrych Cen Dealavo

Zostaliśmy decenieni i wyróżnieni certyfikatem za jakość oferty cenowej, która jest przyjazna klientowi. Nasze produkty wyróżnia dobra relacja ceny do jakości produktów i aktualność oferty cenowej.

Ekskluzywna.pl laureatem konkursu bezpieczny e-Sklep Ekskluzywna.pl laureatem konkursu bezpieczny e-sklep

W dobie coraz bardziej rozwijającej się branży e-commerce, zaufanie i brezpieczeństwo zakupów w internecie jest najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Ekskluzywna.pl została doceniona, ze wysokie standardy bezpieczeństwa i przestrzeganie praw konsumentów.

Ekskluzywna.pl Wzorcowy sklep internetowy Ekskluzywna.pl wzorcowy sklep

Zostaliśmy docenieni przez platformę Redcart za wzorcowe podejście do klienta i dynamiczny rozwój w e-handlu

Ekskluzywna.pl Firma przyjazna internautom Ekskluzywna.pl firma przyjazna internautom

Zostaliśmy uchonorowani certyfikatem firmy przyjaznej internautom za kompletność i rzeczowość oferty, unikalne treści w prezentacji oferty oraz wyróżnianie swojego wizerunku.