Wczytuję dane...
Bielizna nocna T!ssi - wyzwól w sobie piękno Niezależnie od miejsca kobiety marzą o tym, aby wyglądać pięknie, kusząco i uwodzicielsko. Nie...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bielizna nocna T!ssi - wyzwól w sobie piękno

Niezależnie od miejsca kobiety marzą o tym, aby wyglądać pięknie, kusząco i uwodzicielsko. Nie inaczej sytuacja prezentuje się w sypialni. Dlatego krakowska firma Donna założona w 1993 roku dąży do tego, aby spełniać potrzeby i pragnienia kobiecych serc. Bielizna nocna Tissi, którą prezentują w swoich kolekcjach to niezwykła dbałość o każdy najmniejszy nawet detal połączona z doskonałą jakością.

Bielizna Tissi to marka firmy Donna. Wśród propozycji, które znalazły się w naszej ofercie, są wygodne piżamy. Zarówno te wykonane z satyny, wiskozy, jak i bawełny. Nie mogło zabraknąć także koszulek nocnych w tym także tych drapieżnych, zmysłowych i seksownych, jak również szlafroków.

Zespół, który tworzą niezwykli ludzie, których pasją jest - jak sami mówią - kreowanie innej piękniejszej rzeczywistości nie tylko dodaje dzięki niezwykłym stylizacjom pewności siebie wielu kobietom, ale również dba o ich wygodę i komfort. Przepiękne kolory, niezwykle bogaty wybór krojów i wzorów oraz ukryta w tym zmysłowość to gwarancja, że bielizna nocna znajdzie uznanie w oczach każdej kobiety. Zarówno tej, która ceni sobie elegancję i klasykę, jak i tej, która lubi bawić się nowymi trendami. Zapraszamy więc serdecznie już dziś do zakupów.