Wczytuję dane...
Bielizna korygująca, wyszczuplająca i modelująca Mitex jest to jeden z czołowych producentów, jeśli w grę wchodzi bielizna korygująca. Od l...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Bielizna korygująca, wyszczuplająca i modelująca

  Mitex jest to jeden z czołowych producentów, jeśli w grę wchodzi bielizna korygująca. Od lat specjalizuje się on w produkcji różnego rodzaju rozwiązań, dzięki którym kobiety mogą ukryć swoje mankamenty i niedoskonałości figury. Wiele pracy, wykwalifikowana kadra pracowników, a do tego najlepszy park maszynowy pozwoliły być dziś marce Mirex w tym miejscu, w jakim ona jest. Połączenie wygody i komfortu, estetyki, a do tego i praktycznego rozwiązania w jednym produkcie jest możliwe, jeśli wybierzemy takiego właśnie producenta.

  Wśród dostępnych produktów, jakie dla Was przygotowaliśmy mamy wiele bardzo ciekawych propozycji, które skierowane są do różnych grup kobiet. Oferujemy między innymi body wyszczuplające, stringi z wysokim stanem, wysokie figi korygujące, a także wiele innych części garderoby, dzięki którym czy to w sukience, czy bez niej, każda kobieta będzie mogła poczuć się, jak milion dolarów. Żadne kompleksy nie będą miały już większego znaczenia, bowiem z tą marką wszystko można ukryć w oka mgnieniu. Chcesz znaleźć więc coś dla siebie? Zapraszamy! Nasz sklep to miejsce, w którym kupisz to, co potrzebujesz w bardzo dobrej cenie.

  Mitex to łódzka firma, która została założona w 1994 roku z inicjatywy dwóch przedsiębiorców: Wojciecha Kunikowskiego i Jerzego Mikitiuka. Początkowo marka zajmować się miała jedynie dystrybucją i handlem tekstyliami, jednak ze względu na lokalizację w centrum przemysłu lekkiego jakim jest Łódź, Mitex szybko przekształcił się w przedsiębiorstwo produkujące damską bieliznę. Firma stała się prekursorem w kompleksowym wytwarzaniu bielizny funkcjonalnej, która już od prawie 20 lat pomaga kobietom w odpowiednim kształtowaniu i upiększaniu sylwetki.

  Mitex jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Prywatnych Producentów Odzieży i Tkanin zrzeszonego w PKPP "Lewiatan" oraz jednym z założycieli Polskiej Izby Bielizny. Konsekwencja i ogromna praca włożona w dynamiczny rozwój marki, a także całej branży, zaowocowała rosnącą liczbą zadowolonych klientek oraz doczekaniem się w 2007 roku własnej, nowoczesnej siedziby zlokalizowanej w Konstantynowie Łódzkim.

  Oprócz korygujących modeli, marka posiada w swojej ofercie także propozycje bielizny dla kobiet w ciąży i dla karmiących mam. Kolorami, które dominują w kolekcjach Mitexu jest czerń, biel i beż. Jednak tym, co wyróżniło firmę na tle konkurencji stały się odważne połączenia wszystkich tych barw właśnie w bieliźnie korygującej, dostępnej w kolekcji „Day’n’Night”. O ile klasyczne odcienie nie zaskakują w takich propozycjach, o tyle ekstrawaganckie i niespotykane ich łączenia bez wątpienia zwracają na siebie uwagę. Jak się okazało pomysł chwycił, a producent już zapowiada powiększenie tej konkretnej kolekcji o nowe produkty.