Wczytuję dane...
Pończochy i rajstopy marki Gabriella Gabriella jest to marka, która na rynku pończoszniczym istniej już od 1996 roku. Powstała ona w Łodzi,...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Pończochy i rajstopy marki Gabriella

  Gabriella jest to marka, która na rynku pończoszniczym istniej już od 1996 roku. Powstała ona w Łodzi, jednak znana jest na terenie całej Polski i nie tylko. Swoim klientom oferuje najwyższej jakości pończochy oraz rajstopy. Wyroby pończosznicze tej marki cechuje doskonała jakość idąca w parze z wygodą ich noszenia, a także z trwałością, dzięki której wiemy, że nie kupujemy produktu jednorazowego, ale do użytku przez długi czas. Dzięki temu, że Gabriella posiada nowoczesny park maszynowy, niezwykle zaawansowane technologie, a do tego doświadczonych pracowników, może oferować wciąż nowe rozwiązania i jeszcze lepsze produkty.

  Nasz sklep nie mógł zapomnieć i o produktach tego właśnie producenta, dlatego też mamy dla Was między innymi najwyższej jakości skarpetki damskie, pończochy, jak również i rajstopy, które stanowią obowiązkowy element w szafie każdej kobiety. Oferujemy Wam specjalne modelujące rozwiązania, które pozwolą Wam ukryć niedoskonałości i mankamenty Waszej figury. Ogrom różnego rodzaju produktów, mamy nadzieję spełni Wasze potrzeby, oczekiwania i wymagania. Jeśli artykuły pończosznicze to na pewno ten wybór w pełni Was zadowoli.

  Gabriella to firma z Łodzi, która powstała w 1996 roku. Główną ofertę marki stanowi bogaty wybór wysokiej jakości polskich wyrobów pończoszniczych.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek i podążając za najnowszymi trendami firma stale poszerza swój asortyment, wśród którego znaleźć można trwałe i misternie wykończone pończochy, eleganckie rajstopy czy modne podkolanówki.

  Artykuły Gabriella wytwarzane są przy użyciu najlepszej jakości materiałów uznanych dostawców polskich i zagranicznych. Firma nieustannie dba o swój wizerunek i rozwój przedsiębiorstwa w związku z czym wykorzystuje nowoczesny, stale udoskonalany, park maszynowy, który zapewnia klientkom marki pełne zadowolenia z oferowanych produktów.

  Gabriella odważnie sięga więc po wszelkie dotacje, które inwestuje we własny rozwój oraz usprawnienie relacji z klientami. Polski producent troszczy się również o środowisko, co pokazał realizując przedsięwzięcie wspomagane przez środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, a które polegało na wymianie oświetlenia z tradycyjnego na energooszczędne typu LED.

  Rzetelna praca, doskonała jakość wyrobów, a także przystępna cena sprawiły, że Gabriella zyskała sobie zaufanie polskich odbiorców oraz została doceniona przez zagranicznych konsumentów w 35 krajach na całym świecie, a liczba oddanych klientek ceniących sobie wytrzymałość i szyk oferowanych artykułów pończoszniczych regularnie się zwiększa.