Wczytuję dane...
Bielizna Italian Fashion Jeżeli uważasz, że bielizna nocna nie musi być nudna, monotonna i klasyczna, to bez wątpienia marka Italian Fashio...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Bielizna Italian Fashion

  Jeżeli uważasz, że bielizna nocna nie musi być nudna, monotonna i klasyczna, to bez wątpienia marka Italian Fashion została stworzona właśnie z myślą o Tobie. Fantazyjna, pełna kolorów i fasonów, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Tym właśnie się charakteryzuje i za to właśnie ceniona jest przez swoich odbiorców. Producent ten w głównej mierze skupia się na tym, by móc zaoferować przewiewne materiały, które chronić będą przed poceniem się i dyskomfortem. Stawia on również na produkty, które są przytulne do ciała i bardzo praktyczne.

  Bez wątpienia marka Italian Fashion to jedna z pozycji na liście naszego sklepu, obok której na pewno nie można przejść obojętnie. Ma ona do zaoferowania między innymi koszule nocne, piżamy damskie i piżamy męskie, praktyczne każdego dnia szlafroki i inne elementy bielizny, które są niezastąpione każdego dnia… a raczej nocy;) Poszukując elementów garderoby do spania, z tą ofertą idealny model znajdzie dla siebie kobieta w ciąży, mama karmiąca, nastolatka, jak również i osoba po 50 roku życia. Dla każdego w naszym sklepie dostępne jest coś naprawdę wartego wydanych na to pieniędzy.

  Italian Fashion to jedna z najpopularniejszych marek, zajmujących się produkcją bielizny osobistej, a także odzieży. Firma powstała w 1990 roku w Zielonce koło Warszawy i jest w 100% polskim przedsiębiorstwem. Nie bez powodu na pierwszy rzut oka marka bywa jednak kojarzona z Włochami – przedsiębiorstwo przeniosło bowiem swoje korzenie i blisko 50 – letnie włoskie doświadczenie na nasz rodzimy grunt. Stąd nazwa oraz logo nawiązujące do barw flagi Italii.

  Mocnymi stronami Italian Fashion od samego początku są: niepowtarzalny styl i solidne wykonanie. Marka realizuje idee wysokiej kultury ubiory, w związku z czym proponowane przez nią fasony są uosobieniem elegancji i prostoty. Gwarantem wyśmienitej jakości i perfekcyjnego wyrobu oferowanych modeli jest łączenie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych ze wspaniałym rękodziełem.

  Firma stawia na ciągły rozwój i wspieranie polskich przedsiębiorców, nieustannie przyczyniając się do rozwoju swoich polskich partnerów i przypominając, że wybierając w pełni polski produkt, wspieramy naszą gospodarkę i dajemy pracę innym.

  Wyroby Italian Fashion dostępne są w sklepach bieliźniarskich na terenie całego kraju i z roku na rok osiągają coraz wyższą pozycję na rynku. Pomimo niestabilności naszej gospodarki i rosnącej konkurencji marka konsekwentnie realizuje swoje założenia i ciągle nagradzana jest za jakość, bezpieczeństwo produkcji i charakterystyczną bieliznę, którą bez problemu rozpoznamy pośród tysiąca różnych propozycji.