Wczytuję dane...
Seksowna bielizna Obsessive Poszukując wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju bielizny erotycznej bez wątpienia warto postawić na markę Obses...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Seksowna bielizna Obsessive

  Poszukując wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju bielizny erotycznej bez wątpienia warto postawić na markę Obsessive, której wachlarz produktów dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Wyjątkowa bielizna erotyczna, którą kochają kobiety i na którą z przyjemnością stawiają mężczyźni. Każda nowa kolekcja wciąż zaskakuje, kusi i powala zarówno swoim wyglądem, wykonaniem, jakością, jak również i samym jej noszeniem. Stawiając na markę Obsessive otrzymać można dzięki zakupom w naszym sklepie między innymi seksowne koszulki, erotyczne body, niezwykłe komplety bielizny erotycznej. Ogromny wybór różnego rodzaju produktów, dzięki którym można wzniecić ogień w sypialni, można zwalczyć nudę i monotonię i co najważniejsze- można na nowo cieszyć się seksem odczuwając z tego jeszcze większą przyjemność.

  Oferując Państwu produkty marki Obsessive stawiamy na zadowolenie naszych klientów i oferując swój wachlarz produktów zawsze staramy się w pełni zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet.  Pragnąc więc wyglądać niezwykle kusząco, obłędnie i seksownie to na pewno właśnie na bieliznę erotyczną tej firmy warto postawić. Niech sfera seksu przybierze dzięki różnorodnym dodatkom zupełnie nowy wymiar.

  OBSESSIVE to obecnie najchętniej kupowana bielizna erotyczna na rynku. Firma  mająca swoją siedzibę w małym Czańcu na Podbeskidziu została założona przez Agnieszkę i Tomasza Szpilów zupełnie przypadkowo: Pan Tomasz szukał dla żony seksownego prezentu na rocznicę ślubu, a nie mogąc znaleźć niczego odpowiedniego, postanowili sami zająć się projektowaniem bielizny.

  Pierwsza kolekcja powstała na 20m2 i pochłonęła własne oszczędności Szpilów, którzy choć starali się o dotacje z Urzędu Pracy, zostali odrzuceni jako nierokujący przedsiębiorcy. Dzisiaj marka Obsessive to prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające blisko 50 pracowników i mieszczące się na 2000 m2.  Regularnie nagradzane jest za jakość, zaangażowanie, a także wspieranie mniejszych przedsiębiorców oraz regionalnych akcji charytatywnych. Dbając o rozpoznawalność i prestiż firma chętnie uczestniczy także w targach bieliźnianych w Paryżu.

  W Polsce produkty Obsessive można znaleźć w blisko 500 punktach sprzedaży, za granicą – w kilku tysiącach.

  Do tej pory firma zaprojektowała około 500 unikatowych modeli. Pikantne bodystocking dostępne w wielu kolorach i fasonach, figlarne kostiumy erotyczne, które przeniosą nas w świat niespełnionych fantazji oraz seksowne koszulki z nutką frywolności to  charakterystyczne projekty tej marki.