Wczytuję dane...
JJW  
Skarpety JJW – gwarancja solidności, niezawodności i maksymalnego komfortu podczas codziennego użytkowania JWW to produ...
Dowiedz się więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Skarpety JJW – gwarancja solidności, niezawodności i maksymalnego komfortu podczas codziennego użytkowania

JWW to producent skarpet sportowych i zdrowotnych, który działa na polskim rynku bieliźnianym od 1989 roku. Firma została założona przez specjalistów z Polskiej Akademii Nauk. Przekłada się to przede wszystkim na niezrównaną jakość i innowacyjność ich produktów, które od wielu lat spotykają się z dużym uznaniem wśród klientów. Ich asortyment obejmuje wyłącznie skarpety JWW, które produkowane są na bazie najlepszych przędzy naturalnych i syntetycznych wyróżniających się unikalnymi właściwościami. 

Skarpety JWW to przede wszystkim wyroby o przeznaczeniu zdrowotnym i sportowym. Ich głównym atutem jest antybakteryjność i właściwości antygrzybiczne. Co więcej, dzięki zastosowaniu jonów srebra zawartych w przędzy skarpety JWW są również w stanie niwelować przykre zapachy, które wydzielają się ze stóp podczas intensywnej aktywności fizycznej.

Jjw skarpetki klasyczne, sportowe i zdrowotne - Ekskluzywna.pl

Jjw skarpety zdrowotne, Jjw skarpety klasyczne, Jjw skarpety sportowe, Jjw stopki, Jjw sklep ze skarpetami