Wczytuję dane...
Bielizna damska Mewa: halki, majtki damskie, koszule nocne Mewa to polski producent, doskonale znany w branży bieliźniarskiej, od lat produ...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bielizna damska Mewa: halki, majtki damskie, koszule nocne

Mewa to polski producent, doskonale znany w branży bieliźniarskiej, od lat produkujący najwyższej jakości bieliznę, którą kochają kobiety dosłownie za wszystko. Marka Mewa tworzy produkty, które łączy trwałość, delikatność, a także najwyższa jakość zastosowanego materiału, a do wpływa znacząco na komfort i wygodę jej noszenia. Każdy z produktów marki Mewa daje kobietom pełne poczucie zaspokojenia, a noszona bielizna nocna oraz na co dzień, jest idealną opcją do zakupu przez wszystkie kobiety.

W ofercie naszego sklepu mamy dla Państwa wiele ciekawych propozycji, w zależności od tego, czym jesteście zainteresowani. Polecamy Wam między innymi figi damskie z wysokim stanem, mamy dla Was bardzo wygodne i rewelacyjne w noszeniu piżamy oraz koszule do spania, a także halki, których nie może wśród wielu kobiet zabraknąć w garderobie. Jeśli więc wybór najlepszych produktów, które zapewnić mają długi i przyjemny sen, a także majtek, dzięki którym noszenie ich nie sprawia żadnego dyskomfortu, to na pewno Mewa okaże się być idealnym wyborem, dzięki któremu radość z zakupów bielizny okaże się bezcenna.

Mewa to spółka akcyjna z Biłgoraja, która na polskim rynku funkcjonuje od blisko 50 lat. W 2006 roku została ona przyjęta do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, zrzeszającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy. Od 2007 roku akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W wyniku przeprowadzonej w ostatnich latach wszechstronnej restrukturyzacji, Mewa S.A. z firmy produkcyjnej przekształciła się w firmę handlową, zajmującą się zakupem i sprzedażą odzieży. Spółka posiada tytuł „Rzetelnej Firmy”, a także certyfikaty dopuszczające produkty Mewy do obrotu gospodarczego na rynku rosyjskim. W 2003 roku firma zdobyła I miejsce w konkursie Produkt Polski – Polska Bielizna, w kategorii: bielizna nocna.

W szerokim asortymencie Mewy króluje bielizna damska utrzymana w najmodniejszej stylistyce, pozostającej w zgodzie z aktualnymi trendami oraz potrzebami klientek. Wygodne fasony, staranne wykonanie i różnorodne modele pozwalają każdemu znaleźć tu coś dla siebie. W ramach Mewy funkcjonuje też marka LOOKat skierowana do kobiet, którym zależy na modnym wyglądzie i komforcie użytkowania.