Wczytuję dane...
Ramiączka i akcesoria do biustonoszy Julimex Dla wszystkich kobiet, które chcą poczuć się w swoim ciele pięknie, dla pań pragnących skorygo...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Ramiączka i akcesoria do biustonoszy Julimex

  Dla wszystkich kobiet, które chcą poczuć się w swoim ciele pięknie, dla pań pragnących skorygować mankamenty i ukryć niedoskonałości, dla osób chcących w końcu doskonale wyglądać w najwyższej jakości bieliźnie, powstała marka Julimex, która dba o to, by móc zadowolić każdą z kobiet – taką właśnie jak Ty. Wychodząc naprzeciw swoim odbiorcom marka przez lata budowała pozycję, jaką dziś udało się jej osiągnąć. Dzięki temu poleca ona produkty, w których kobiety czują się pewnie, kobieco i przede wszystkim doskonale.

  W ofercie naszych produktów polecamy ogrom różnego rodzaju akcesoriów bieliźniarskich oraz samej bielizny, w tym szczególnie polecanej tej korygującej. Ramiączka do biustonoszy, figi, bielizna wyszczuplająca, gorsety i wiele innych rozwiązań, dostępnych dla wszystkich kobiet, bez względu na to, czy noszą one rozmiar S, czy też XXL. Julimex wie, że zadowolone klienci to szczęśliwe klientki, a więc z każdą nową kolekcją ma do zaoferowania wciąż więcej nowości i zawsze na coraz to wyższym poziomie. Producent ten dobiera odpowiednie materiały, dba o technologie i stara się zrobić wszystko, by bielizna damska dawała przyjemność jej noszenia, a nie żmudny obowiązek jej zakładania.

  Julimex to łódzka spółka zarządzana przez Tomasz Wojciechowskiego i Marcina Bereckiego, dwóch przyjaciół, którzy wpadli w 2000 roku na pomysł stworzenia wyjątkowych na tamte czasy silikonowych ramiączek, jakich nie można było uświadczyć w branży. Z lekkimi obawami mężczyźni rozpoczęli produkcję i stopniowo zaczęli podbijać rynek dodatków gorseciarskich i krawieckich.

  W 2002 roku firma zauważając kolejną rynkową lukę – brak wysokiej jakości fiszbin – inwestuje w park maszynowy służący do ich produkcji i znowu odnosi sukces. W 2003 roku przyjaciele dodają do swojego asortymentu pierwsze akcesoria bieliźniane, m. in. przedłużacze obwodu, paski obniżające zapięcie i ściągacze do ramiączek, a w roku 2007 nawiązują współpracę z brazylijską marką bielizny wyszczuplającej Plié, która już w 2012 roku przyznaje im wyłączność na dystrybucję ich produktów na terenie Europy i Rosji.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbając o ich wygodę w życiu codziennym Julimex stale konsultuje swoje rozwiązania, sprawdza ich użyteczność i rozwija je, mając na uwadze rosnące oczekiwania swojej klienteli. Firma chętnie sięga po prekursorskie rozwiązania i wykazuje się aktywnością  na wielu polach. Celem takich działań jest lepsze zrozumienie potrzeb kobiet, przełamanie istniejących stereotypów, a także wspieranie profilaktyki raka piersi oraz świadomości zdrowego stylu życia.

  Julimex to synonim nieustannego rozwoju i dialogu z paniami.  Produkty marki mają na celu poprawienie ich samopoczucia, zwiększenie pewności siebie i codziennego komfortu.