Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

PORADNIK DLA MAM - Markowe majtki dla brzuchatek

majtki dla kobiet w ciąży

LUPO Line jest marką znaną z produkcji bielizny damskiej. Ostatnio coraz częściej podbijają rynek swoimi strojami kąpielowymi. Kolekcja dla mam, bo o niej chcemy dziś napisać to przede wszystkim kobiecość i seksapil - wskazuje na to nazwa linii - Beauty Mama. Producent stawia na bycie atrakcyjną. Cecha wspólna to charakterystyczna dla marki pastelowa kolorystyka. Pozatym brak gumki, czy raczej delikatne obszycie, dzięki któremu bielizna nie uciska brzucha.

To, czy ta linia przypadnie paniom do gustu zależy przede wszystkim od ich poczucia kobiecości. Wybierając majtki LUPO na ostatni trymestr ciąży, trzeba liczyć się z możliwością ich rolowania się - zwijania w wałeczek pod brzuchem - wszystko zależy od jego wielkości. 

Sweet Mama to nazwa kolekcji dedykowanej mamom i kobietom w ciąży produkowanych pod szyldem marki Mitex. W jej ramach powstały modele w żywych kolorach przeznaczone typowo pod brzuszek. Maja one głęboki tzw. podkrój, dzięki czemu maleństwo może spokojnie rosnąć a majtki nie powinny się rolować, jak to jest w przypadku klasycznie ściętych równo majtek damskich. Każde majtki maja jakies subtelne ozdóbki a to obszycie, a to kokardki.

mitex majtki ciążowe

Ciekawą ofertę przygotował też znany producent bielizny damskiej, także tej ciążowej - Alles. Kolekcja nazywa sie po prostu - MaMa by Alles. Charakterystyczną cechą majtek jest dzianina o właściwościach antybakteryjnych i małe wstawki koronkowe. Pierwsze czyni z modeli rzeczy bardzo praktyczne a drugie - oczywiście kobiece.

figi ciążowe Alles