Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Kojarzone do niedawna wyłącznie z treningiem sportowym na basenie zaczęły w ostatnich sezonach podbijać plaże. Stroje kąpielowe jednoczęściowe zyskały stylowego charakteru dzięki ciekawym liniom i eleganckim krojom. W naszym sklepie internetowym znajduje się niezwykle bogaty wybór modeli, poczynając od seksowny monokini, a kończąc na klasycznej już wersji sportowej.

    Kostium dla każdej kobiety

    Nie tylko dwuczęściowe kostiumy kąpielowe mają zmysłowy charakter. W ostatnim czasie w modzie plażowej popularność zyskały monikini. Jest to stój kąpielowy jednoczęściowy z charakterystycznymi wycięciami po bokach, które fantastycznie podkreślają szczupłą sylwetkę. Przy niezwykle zmysłowym charakterze mają w sobie dużą dozę elegancji. Idealne na pool party oraz do noszenia w strefie basenowej hotelu lub SPA. Dla kobiet o obfitszych kształtach sprawdzą się modele okrywające w pełni problematyczne partie ciała.

    Wzór i kolor – zgodne z charakterem

    Proponujemy w naszym sklepie internetowym szeroki wybór jednoczęściowych strojów kąpielowych. Wśród dostępnych w naszym asortymencie modeli znajdują się wersje utrzymane w stylu glamour – jednolita kolorystyka, detale imitujące sztuczne kamienie, usztywniane miseczki. Posiadamy w asortymencie także kostiumy kąpielowe dla zwolenniczek intensywnych kolorów i motywów o letnim charakterze. Bogaty i zróżnicowany wybór daje możliwość dopasowania do własnego stylu. Dzięki temu na plaży, na basenie, w SPA – każda z Was będzie czuła się pewnie i swobodnie.