Wczytuję dane...
Kąpielówki
Kąpielówki dla chłopców Chłopięce stroje kąpielowe Każdy chłopiec powinien mieć eleganckie i jednocześnie wygodne kąpi...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kąpielówki dla chłopców

Chłopięce stroje kąpielowe

Każdy chłopiec powinien mieć eleganckie i jednocześnie wygodne kąpielówki. Są one szczególnie przydatne latem, kiedy często wyjeżdża się nad wodę. Trzeba jednak pamiętać, że stroje kąpielowe przydają się również w czasie trwania roku szkolnego wtedy, gdy dzieci często bywają na basenie. Obejrzyj dokładnie razem ze swoim synem kąpielówki, które posiada w swojej ofercie nasz sklep z bielizną. Bez wątpienia znajdziecie coś ciekawego, zwłaszcza, że prezentowane modele są idealnie dopasowane do potrzeb małych pływaków. Przyjemne dla ciała materiały, miękkie szwy oraz bardzo modne kolory sprawiają, że każdy chłopiec będzie chciał takie mieć.

Kąpielówki dla chłopca w dobrej cenie

Jak wybrać odpowiedni strój nad wodę dla chłopca? Przede wszystkim kieruj się wygodą dziecka oraz jego preferencjami. Niech dziecko samo zdecyduje, czy woli kąpielówki w stylu bokserek czy slipek. Jako rodzic zadbaj o to, aby Twoje dziecko nosiło komfortowe kąpielówki, które nie będą ani za małe, ani za duże. Dzięki temu będzie mogło bawić się bez zwracania uwagi na swój strój, a te nie będzie za luźny lub zbyt ciasny. Istotny jest także materiał, który nie podrażnia, utrzymuje długo kolor, a do tego szybko schnie i idealnie przylega do ciała.

Kąpielówki chłopięce w modnych kolorach

Innym aspektem wyboru kąpielówek dla chłopca jest ich odcień. Tu zdaj się na gust dziecka - niech wybierze te, które mu się najbardziej podobają. Pomoże Ci to również rozpoznać dziecko w tłumie. W sklepie ekskluzywna.pl znajdziesz klasyczne fasony i kolory, wśród których jest z czego wybierać. Oferujemy kąpielówki chłopięce takich producentów jak Cornette czy Shepa. To gwarancja jakości, dzięki której kąpielówki sprawdzą się nad morzem, jeziorem, ale również na lekcjach z pływania na basenie. Kąpielówki chłopięce są wyposażone w dodatkowy sznurek, który umożliwia ich regulację i utrzymanie w pasie.