Wczytuję dane...
Czepki
Czepki pływackie Wybierając się na basen, w większości miejscach czepki pływackie stanowią element podstawowy, co jest ...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Czepki pływackie

Wybierając się na basen, w większości miejscach czepki pływackie stanowią element podstawowy, co jest szczególnie istotne na basenach, gdzie odbywa się nauka pływania. Nasz sklep internetowy wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, również w swojej ofercie takie czepki posiada.

Oferujemy czepki dziecięce, w których to zadbano przede wszystkim o ich aspekt wizualny. Pełne kolorów, ciekawych motywów, w kształcie rybek, ale również proste i klasyczne w rozmiarach pasujących na główkę dzieci w każdym wieku. A oprócz modeli dziecięcych, oferujemy różnorodne czepki pływackie damskie, które jesteśmy przekonani przypadną do gustu wszystkim kobietom stawiającym na oryginalne i warte uwagi rozwiązania. W wachlarzu produktów mamy zarówno klasyczne, proste czepki, jak również i dla bardziej wymagających kobiet specjalne turbany z marszczeniami, dzięki którym zakładanie czepka przez kobiety nie stanowi aż tak dużego problemu. 

Live Chat