Wczytuję dane...
Kolorowe skarpetki, podkolanówki i zakolanówki marki Milena Milena to firma, która powstała w 1989 roku w Łodzi. Jej właścicielkami są Elżb...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Kolorowe skarpetki, podkolanówki i zakolanówki marki Milena

    Milena to firma, która powstała w 1989 roku w Łodzi. Jej właścicielkami są Elżbieta i Ksenia Milczarek. Większość pracowników przedsiębiorstwa stanowią kobiety, co sprawia, że jest ono szczególnie czułe na potrzeby swoich klientek i nieustannie stara się sprostać ich rosnącym oczekiwaniom i zmieniającym się gustom.

    Od pierwszych dni swojej działalności marka postawiła sobie za cel tworzenie eleganckiej i komfortowej bielizny damskiej, odznaczającej się bogatym wzornictwem zgodnym z aktualnie obowiązującymi trendami. Stało się to możliwe dzięki najwyższej klasy surowcom: subtelnym koronkom, ozdobnym haftom i delikatnym dzianinom, sprowadzanym od najlepszych producentów z Francji, Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Portugalii oraz wieloletniej obecności na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

    Milena zdaje sobie sprawę, że bielizna powinna być dostosowana do indywidualnego gustu klientki, jej stylu oraz wieku. W związku z tym wyodrębniła trzy podstawowe linie swoich produktów: YOUNG, STYLE i EXCLUSIVE, które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych pań i ułatwią im wybór odpowiedniego modelu.

    Tym, co wyróżnia markę na tle konkurencji jest szczególne dbanie o te klientki, które do tej pory miały kłopoty z zakupem ładnej bielizny w odpowiednim rozmiarze. Cała rozmiarówka firmy jest na bieżąco poszerzana tak, aby każda konsumentka była w stanie znaleźć dla siebie komfortową bieliznę w ulubionym fasonie i kolorze