Wczytuję dane...
Kolorowe skarpetki Soxo dla dzieci i dorosłych  SOXO to marka należąca do założonej w 2001 roku polskiej firmy OTO, będącej własnością Seba...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kolorowe skarpetki Soxo dla dzieci i dorosłych 

SOXO to marka należąca do założonej w 2001 roku polskiej firmy OTO, będącej własnością Sebastiana Maruczyńskiego. Główna siedziba OTO znajduje się w Sopocie, a poszczególne partnerskie oddziały ulokowane są w Pradze, Budapeszcie i Kijowie.

SOXO jest obecnie wiodącym producentem skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych, do wyrobu których wykorzystywane są jedynie najwyższej jakości materiały. Na renomę marki pracuje zgrany zespół młodych, dynamicznych ludzi z głowami pełnymi świeżych pomysłów i nowoczesnym podejściem do realizowania wyznaczonych celów. Ciekawostkę stanowi fakt, że oprócz własnych projektów, firma zajmuje się także sprzedażą produktów Pierre Cardin.

Marka Soxo jest doskonale rozpoznawana na rynku tekstylnym zarówno w Polsce, jak i w 12 państwach poza granicami naszego kraju. Jej asortyment jest obecnie dostępny w ponad 10 000 punktów sprzedaży na terenie całego kraju oraz ponad 2000 w Europie i na świecie.

Tym, co wyróżnia SOXO na tle konkurencji jest ogromna różnorodność oferowanych kolorów i wzorów oraz wszechstronność modeli, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zaspokajać oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Soxo – bielizna dla tych, którzy kochają zabawę formą i kolorem

Soxo to polska firma, która od 2001 zajmuje się produkcją wysokiej jakości bielizny Soxo dla kobiet, mężczyzn, dzieci i niemowląt. Firma jest znanym producentem skarpet, kapci i akcesoriów tekstylnych, które zachwycają najwyższą jakością wykonania z materiałów przyjaznych dla skóry, a także unikalnym wzornictwem. Każdy produkt zaliczany do bielizny Soxo to doskonały sposób na to, by wyrazić swoją pogodę ducha, radość życia i chęć czerpania z niego wszystkiego, co najpiękniejsze.