Wczytuję dane...
Bielizna męska i damska Brubeck Znana od 2005 roku, uwielbiana przez każdego, kto tylko zdecyduje się wybrać dowolny produkt tej marki – Br...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Bielizna męska i damska Brubeck

  Znana od 2005 roku, uwielbiana przez każdego, kto tylko zdecyduje się wybrać dowolny produkt tej marki – Brubeck, producent znany, ceniony i wybierany, jeśli w grę wchodzi funkcjonalna odzież termoaktywna wykonana z najwyższej jakości materiałów. Polska marka, ale wybierana przez ludzi w całej niemal Europie. Ma rzesze swoich zwolenników i ludzi, którzy cenią sobie połączenie jakości, wygody, trwałości i oczywiście funkcjonalności w jednym produkcie. W przypadku tej marki tak właśnie jest.

  Wśród propozycji marki Brubeck możemy polecić Państwu coś dla mężczyzn, a mianowicie podkoszulki męskie, jak również i klasyczne koszulki, w których można spać, chodzić na co dzień, jak również i być aktywnymi każdego dnia. Nasza oferta obejmuje klasykę – produkty dostępne w kolorach białym i czarnym. Każdy z dostępnych modeli wykonany został z najwyższej jakości materiałów, z pełną troską o ich wykończenie i z dbałością o zapewnienie mężczyznom przyjemności noszenia tych właśnie ubrań. Brubeck ceni sobie jakość, lubi bezszwowe rozwiązania, stawia na wszystko to, co godne jest wydanych na nią pieniędzy. Jeśli zdecydujemy się wybrać koszulkę tej marki, na pewno nie będziemy rozczarowani wybranym zakupem.

  Brubeck to marka powstała w 2005 roku w Zduńskiej Woli. Firma będąca liderem na rynku odzieży termoaktywnej działa w myśl hasła: „BRUBECK – Your Body Guard” i od prawie dekady specjalizuje się w produkcji mającej na celu zapewnienie swoim klientom prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczną ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

  Główny asortyment marki stanowi termoaktywna odzież sportowa oraz bawełniana i wełniana bielizna bezszwowa, wykorzystującą naturalne właściwości wełny, która doskonale trzyma ciepło i odprowadza wilgoć. Dzięki innowacyjnemu parkowi maszynowemu oraz korzystaniu z jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie, Brubeck zapewnia swoim klientom produkty o najwyższej jakości i funkcjonalności, będące wynikiem wielogodzinnych starań i poszukiwań najlepszych rozwiązań.

  Oprócz całorocznych kolekcji firma ma w swojej ofercie odzież specjalnie dedykowaną miłośnikom biegania, fitness czy narciarstwa.

  Jako że marce zależy na skutecznym docieraniu do klientów, rozwinęła ona ogólnopolską sieć dystrybucji, na którą składa się ponad 1000 punktów sprzedaży. Oprócz tego Brubeck z powodzeniem radzi sobie na rynkach w 16 krajach europejskich, m.in. w Szwecji, Holandii i Rosji.

  I choć ceny produktów nie należą do najniższych, warto zainwestować w firmę, która gwarantuje profesjonalną, wykonaną z najlepszej jakości materiałów, odzież.