Wczytuję dane...
Damska i męska bielizna Sesto Senso Marka istniejąca na rynku od 1991 roku. Wciąż rozszerzana, wciąż oferująca coraz więcej rozwiązań i cie...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Damska i męska bielizna Sesto Senso

  Marka istniejąca na rynku od 1991 roku. Wciąż rozszerzana, wciąż oferująca coraz więcej rozwiązań i ciekawych propozycji. Dziś Sesto Sento jest jedną z wiodących marek na rynku, która oferuje doskonałej jakości bieliznę skierowaną dla kobiet, mężczyzn, jak również i nastolatków. Co więcej, w swojej ofercie posiada także odzież termiczną, która cieszy się bardzo dobrą opinią i sporym gronem zadowolonych klientów.

  W ofercie naszego sklepu znaleźć można ciekawe propozycje tej właśnie marki. Polecamy przede wszystkim skarpety dla osób aktywnych, które sprawdzą się podczas biegania, jazdy na rowerze oraz uprawiania wszelkich innych sportów. Oferujemy koszulki termiczne oraz leginsy. Oprócz jednak rozwiązań dla sportowców, w naszym asortymencie produktów tej marki mamy dla Was także męskie bokserki, slipy i kąpielówki, posiadamy rajstopy damskie, piżamy, bluzki i stopki. Wiele ciekawych propozycji, które z całą pewnością spotkają się z Państwa zainteresowaniem i okażą się być bardzo dobrym zakupem. Każda z oferowanych rzeczy to jakość, wygoda i doskonały wygląd, które razem tworzą produkty idealne, jakie cieszą się bardzo dobrą opinią wszystkich kupujących.

  Sesto Senso to firma działająca w ramach polskiej, rodzinnej spółki „Klimas”, która na rynkach europejskich obecna jest od 1997 roku. Oferta marki obejmuje szeroki wachlarz bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej.

  Filarem Sesto Senso jest jednak produkcja rajstop i skarpet. To ona od wielu lat rozwija się najprężniej i stanowi podstawę produkcyjną przedsiębiorstwa, co znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w bogactwie oferowanych wzorów tych wyrobów.

  Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wiedząc, jak ważne jest dla nich nowoczesne wzornictwo i wygodne fasony, śledzi najnowsze trendy i stara się sprostać stale rosnącym wymaganiom. Propozycje Sesto Senso oprócz bycia atrakcyjnymi wizualnie, są więc wzorem funkcjonalności i komfortu w codziennym użytkowaniu.

  Marka Sesto Senso wykorzystuje w procesie produkcji najnowsze technologie, posiada nowoczesny i nieustannie rozwijany park maszynowy, a także wysoce wyspecjalizowane kadry, które nadzorują każdy etap powstawania wyrobów. Stały monitoring produkcji daje firmie dodatkowe możliwości – dzięki temu jest ona w stanie na bieżąco dostosowywać się do potrzeb każdego odbiorcy. Propozycje Sesto Senso są więc gwarancją najwyższej jakości, stylu, solidności wykonania oraz niezaprzeczalnej wygody. Wszystko to sprawia, że w modele producenta chętnie zaopatrują się ludzie aktywni: alpiniści, koszykarze, narciarze, tenisiści, rowerzyści , czy amatorzy sportów wodnych.