Wczytuję dane...
Rajstopy i pończochy Gatta Marka Gatta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku, jeśli chodzi o branżę bieliźniarską. Oferuj...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Rajstopy i pończochy Gatta

  Marka Gatta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku, jeśli chodzi o branżę bieliźniarską. Oferuje ona swoim klientom najwyższej jakości rajstopy, pończochy, a także i ubrania, które gwarantują pełen komfort i wygodę ich noszenia, z jednoczesną trwałością produktu na długi czas. Gatta znana jest doskonale na całym świecie. Dzięki nowoczesnym technologiom daje ona możliwość tworzenia tak różnorodnej oferty, by mogła ona spotkać się z zainteresowaniem nawet najbardziej wymagającej grupy kobiet.

  W naszym sklepie mamy dla Państwa różnorodne rajstopy, zarówno cienkie, jak również i grubsze na chłodne dni, z efektem kremu BB, kryjące niedoskonałości, a nawet i takie, które walczą z cellulitem. Oferujemy Wam także bezszwowe majtki, koszulki damskie i inne części bielizny, dzięki którym będziecie mogły nosić wszystko to, na co tylko macie ochotę, bez żadnego dyskomfortu i jakiejkolwiek niewygody. Mamy nadzieję, iż nasza oferta zagwarantuje Wam Drogie Panie możliwość zakupu tego, czego tylko chcecie. Bezszwowa bielizna doskonale się sprawdza zarówno podczas spania, na co dzień, jak również i w trakcie aktywności fizycznej. Rajstopy i pończochy z kolei to idealne rozwiązania w połączeniu z sukienkami, spódniczkami lub szortami, a także i wyśmienity dodatek do zabawy z ukochaną osobą w zaciszu domowej sypialni.

  Gatta to popularna marka wyrobów pończoszniczych, należąca do firmy FERAX, która została założona w 1993 roku w Łodzi. Inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz lata intensywnego rozwoju przyniosły oczekiwane rezultaty – obecnie łódzka firma może się pochwalić statusem jednej z największych i najbardziej innowacyjnych fabryk na terenie całej Europy.

  Nadrzędnym celem Gatty jest przede wszystkim zadowolenie konsumentów. W związku z tym marka co roku wprowadza nowe produkty, które z miejsca zdobywają serca klientów. Bestsellerami firmy są oczywiście bogate kolekcje rajstop i pończoch, odwołujące się do najbardziej aktualnych trendów w modzie oraz zapewniające wysoką jakość i komfort użytkowania. Jednak oprócz sztandarowych, przeznaczonych dla kobiet modeli, Gatta posiada w swojej ofercie również bieliznę dla mężczyzn, codzienną luksusową odzież powstałą z delikatnych tkanin i przy użyciu innowacyjnej bezszwowej technologii, a także wyroby dla dzieci.

  Produkty marki Gatta dostępne są w Polsce w ponad 100 firmowych salonach, jak również w dobrych sklepach z bielizną. Oprócz rodzimego rynku, firma cieszy się uznaniem w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji a nawet w dalekiej Mongolii i Australii.

  Kilkanaście lat nieustannego rozwoju i wsłuchiwania się w potrzeby odbiorców sprawiło, że ci ostatni docenili starania Gatty i obdarzyli markę ogromnym zaufaniem, co znalazło bezpośrednie odzwierciedlenie w kilkukrotnym przyznaniu firmie Złotego Lauru Konsumenta, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości, popularności oraz zadowolenia klientów.