Wczytuję dane...
Pończochy i rajstopy damskie Fiore Fiore jest to jeden z czołowych producentów zajmujących się produkcją różnego rodzaju rajstop, pończoch ...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Pończochy i rajstopy damskie Fiore

  Fiore jest to jeden z czołowych producentów zajmujących się produkcją różnego rodzaju rajstop, pończoch i innych dodatków, dzięki którym można podkreślić piękne nogi, zyskać doskonałe uzupełnienie dla sukienkowych stylizacji, ale także i otrzymać mały dodatek, dzięki któremu nasze życie seksualne będzie mogło nabrać zupełnie nowego znaczenia. Fiore stawia na najnowsze trendy, idzie z duchem czasu i stale ma do zaoferowania coś nowego, a to sprawia, że na rynku kobiety markę tą kochają i z przyjemnością właśnie po nią sięgają.

  W naszej ofercie mamy wiele ciekawych propozycji, które są niezastąpione dla każdej kobiety. Oferujemy między innymi rajstopy dostępne w opcji gładkiej lub z różnego rodzaju wzorkami, cienkie na lato i wiosnę, grubsze na jesień i zimę. A oprócz rajstop mamy dla Was Drogie Panie różnego rodzaju pończochy, w tym samonośne, jak również i takie dopinane do pasa do pończoch. Oferujemy także i różnego rodzaju skarpetki, które w ciekawy sposób można dopasować do wielu stylizacji. Z marką Fiore można cieszyć się pięknymi rozwiązaniami, które oprócz swojej roli praktycznej, są przede wszystkim ozdobą dla wielu stylizacji, jak również i dodatkiem, który zapewnia kobiecie poczucie pewności siebie, wyjątkowości i ponadprzeciętności, na jakiej na pewno każdej z nas zależy.

  Fiore to jedna z najbardziej rozwojowych i cenionych firm branży pończoszniczej w Polsce, założona w Łodzi, w 1998 roku. 

  Już na początku istnienia za główny cel swojej działalności marka postawiła sobie produkcję wysokiej jakości wyrobów w przystępnej cenie. Dzisiaj Fiore ma w swojej ofercie bogatą kolekcję rajstop, pończoch oraz legginsów, charakteryzującą się ciekawym wzornictwem i doskonałym wykonaniem. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom klientów firma podzieliła swój asortyment na 6 linii: Classic, Medica, Golden Line, Elite, Obsession oraz skierowaną do dzieci, Young Lady.

  Fiore posiada w pełni zautomatyzowany, elektronicznie kontrolowany proces technologiczny oraz stale modernizowany park maszynowy. Oprócz tego zatrudnia sztab wysoce wykwalifikowanych specjalistów: projektantów, technologów i wykonawców, którzy na bieżąco dbają o odpowiedni poziom funkcjonowania przedsiębiorstwa.

  W ciągu ostatnich lat marka czterokrotnie była wyróżniana w ogólnopolskim konkursie Gazela Biznesu, a także uzyskała szereg unijnych dofinansowań, które wykorzystała do ulepszenia parku maszynowego oraz poszerzenia oferty produkcyjnej.

  Firma Fiore jest również jednym z pierwszych polskich producentów pończoszniczych, któremu przyznano Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. ISO 9001 oraz wymagany na rynku rosyjskim certyfikat zgodności w systemie GOST-R.