Wczytuję dane...
Uniconf  
Uniconf
Uniconf Uniconf to marka znana z kostiumów kąpielowych, zaprojektowanych z dodatkiem nietypowych wzorów etno, bądź eleganckich zdobień. Mod...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Uniconf

Uniconf to marka znana z kostiumów kąpielowych, zaprojektowanych z dodatkiem nietypowych wzorów etno, bądź eleganckich zdobień. Modele strojów kąpielowych tej marki są idealne dla fanek oryginalnych strojów plażowych, a dominujący czarny kolor propozycji od Uniconf jest ponadczasowy i uniwersalny. Ponadto czerń podkreśla i wysmukla sylwetkę i pasuje niemal do każdego typu cery.

Stroje kąpielowe Uniconf

Na naszej stronie dostępne są modele strojów jednoczęściowych, które pozwalają czuć się wyjątkowo na plaży, przy basenie czy nawet w spa. Dla większego komfortu i wygody kostiumy posiadają trójkątne miseczki bez fiszbin, usztywnione wyjmowaną gąbeczką. Z tyłu kostiumy kąpielowe wycięte są w kształcie litery „V”, podkreślając linię pleców i dodając elegancji i klasy. Stroje kąpielowe Uniconf od wewnątrz podszyte są dodatkowym materiałem zapewniającym ochronę, odpornym na ultrachlor i wodę morską. Dzięki takim cechom stroje Uniconf zachowują trwałość i dobry wygląd, i mogą służyć przez dłuższy czas.