Wczytuję dane...
More  
More
Kolorowe skarpetki More dla kobiet i mężczyzn More jest polskim producentem kolorowych skarpetek dla niej i dla niego, który działa na rynk...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Kolorowe skarpetki More dla kobiet i mężczyzn

    More jest polskim producentem kolorowych skarpetek dla niej i dla niego, który działa na rynku dziewiarskim od 2014 roku. Firma bazuje na tradycjach rodzinnych i bogatym doświadczeniu rodziców właścicielki, którzy od ponad 20 lat prowadzą własną firmę produkującą skarpetki. W każdym projekcie skarpetek More możemy zauważyć odniesienie do głównych wartości, którymi kieruje się firma, czyli troski o najwyższą jakość wykonania, ukierunkowanie na detale, a także przełamywanie schematów, wolność i odwaga.

    Skarpetki damskie More, jak również skarpetki męskie More są projektowane z myślą o osobach, które mają swój własny styl i wartości, którymi chcą dzielić się z nimi. Kolorowe skarpetki More to idealny wybór dla osób, które nie boją się iść przez życie pod prąd, mają dystans do otaczającego ich świata i żyją według własnych zasad. Główną dewizą marki More jest to, że nie trzeba być „jakimś” – w każdej sytuacji wystarczy, że jesteśmy sobą – zwyczajni i naturalni.

    W ofercie marki More możemy znaleźć duży wybór skarpetek dla kobiet i mężczyzn More – stopek, klasycznych skarpet oraz skarpetek casual. Co więcej, do dyspozycji mamy również skarpetki More krótkie, długie, półfrotte oraz te sprzedawane w zestawach zawierających 3 lub 4 pary skarpetek. Zestawy skarpet More są pakowane w estetyczne pudełeczko, dzięki czemu mogą one posłużyć jako wspaniały prezent dla bliskiej osoby, np. z okazji urodzin, imienin czy też Gwiazdki.