Wczytuję dane...
Specjalistyczne
Biustonosze specjalistyczne Problem z nowotworem piersi ma coraz więcej kobiet. U wielu udaje się leczenie z zachowanie...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Biustonosze specjalistyczne

Problem z nowotworem piersi ma coraz więcej kobiet. U wielu udaje się leczenie z zachowaniem piersi, zdarza się jednak również, że konieczna jest mastektomia. Ogromna ilość kobiet po tym zabiegu traci wiarę w siebie i swoją atrakcyjność, a to zupełnie niepotrzebne. Żeby podkreślić kobiecość pań po mastektomii nasz sklep z bielizną stworzył specjalny dział zawierający biustonosze specjalistyczne. Dzięki swojej budowie umożliwiają prawidłowe utrzymanie protezy, a wyglądem nie odbiegają od innych. Sprawdź sama jak piękne propozycje mamy dla Ciebie.

Biustonosze specjalistyczne – wyjątkowa bielizna dla amazonek i kobiet po zabiegach

Z roku na rok wzrasta liczba kobiet, które zmagają się z chorobami onkologicznymi. Jak wynika z danych Krajowego Rejestru Nowotworów, tylko w 2020 roku rak piersi i nowotwory ginekologiczne odpowiadały za 37% wszystkich chorób nowotworowych u kobiet. Każdego roku diagnozę o złośliwym nowotworze piersi słyszy co najmniej 22 tysięcy Polek, które wiedzą, że ich życie po mastektomii i operacji oszczędzającej będzie wyglądało zupełnie inaczej niż do tej pory. Z myślą o tych kobietach powstają biustonosze specjalistyczne, które mają sprawić, że kobiety na nowo odzyskają wiarę w siebie i w swoją atrakcyjność.

Biustonosze specjalistyczne – jak wyglądają i jakie pełnią funkcje?

Biustonosze specjalistyczne to specjalna bielizna dla kobiet po przebytych operacjach piersi, związanych zarówno z mastektomią i chorobami onkoplastycznymi, jak i rekonstrukcją piersi z protezami lub ekspanderami, powiększeniem lub pomniejszeniem piersi czy też zabiegami w obrębie klatki piersiowej. Takie staniki mają specjalne kieszonki, do których można włożyć protezę oraz miękkie miseczki, które bardzo dobrze dopasowują się do kobiecego ciała.

Biustonosze specjalistyczne pełnią szereg funkcji, w tym przede wszystkim:

- wspierają gojenie się tkanek w operowanym miejscu, a także zmniejszają obrzęk i zasinienie;

- podtrzymują i unieruchamiają biust, pomagając tym samym w utrzymaniu prawidłowej postawy;

- pozwalają na szybsze uzyskanie pożądanego efektu pooperacyjnego;

- dodają kobietom pewności siebie i pomagają im poczuć się kobieco.

Czym kierować się podczas wyboru biustonosza specjalistycznego?

Ze względu na specyficzne zastosowanie biustonosze specjalistyczne warto dobierać w porozumieniu z doświadczoną braffiterką lub inną osobą, która pomoże w znalezieniu odpowiedniego modelu. W przypadku kobiet, które przebyły niedawno operację, ważne jest, aby biustonosze specjalistyczne nie uciskały operowanego miejsca i ułatwiały jego gojenie się. Dobrze jest, by taki stanik był zapinany z przodu, co ułatwi jego zakładanie i zdejmowanie ze względu na ograniczoną ruchomość rąk.

Biustonosze specjalistyczne powinny być miękkie, przewiewne i wzbogacone o szerokie ramiączka, które będą odpowiednio podtrzymywały biust. Warto upewnić się też, że są one wykonane z materiałów przyjemnych dla skóry, które nie powodują otarć i gwarantują wielogodzinny komfort noszenia.

Właśnie takie produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl, gdzie na dzielne kobiety czeka wygodna, atrakcyjna wizualnie i idealnie dopasowana do ciała bielizna specjalistyczna.