Wczytuję dane...
Beauty Night Fashion bielizna erotyczna

Beauty Night Fashion to polska marka zarejestrowana w 2007 roku na terenie województwa śląskiego. Nieustannie rozwija swoją sieć sprzedaży. W ofercie z każdym sezonem pojawiają się nowe modele damskiej bielizny erotycznej uszyte z materiałów wysokiej jakości, zgodne z aktualnymi trendami, ale zachowujące charakterystyczny dla tej marki ekskluzywny styl najczęściej zestawiający ze sobą po dwa kolory tkanin (czerń-czerwień, czerń-niebieski, czerń-biel, etc.). 

Oferta podzielona jest na kolekcje według rodzaju stroju, tj. stringi, bodystocking, peniuary, kostiumy i nasutniki a przede wszystkim:

  • modelujące sylwetkę gorsety z miseczkami lub bez, najczęściej z czarnych tkanin z domieszka czerwieni lub odcieni niebieskiego, albo bieli i odcieni fuksji;
  • niesamowita różnorodność krojów cechuje najbogatszą kolekcję koszulek Beauty Night, zestawiająca ze sobą tiule i satynę w barwach ukochanych przez producentów marki;
  • zmysłowe komplety, których podstawę stanowią głównie biustonosze (soft, peek-a-boo) wraz z majteczkami;
  • bezpruderyjne wiele odsłaniające body w kilkunastu interesujących modelach;
  • pikantne mini sukienki odpowiadające gustom wielu szalonych kobiet.

Ponadto marka wyróżnia niezwykle kobiecą linię produktów o nazwie babydoll. Są to przede wszystkim kuszące zwiewne koszulki wykonane z tiuli i koronek, z odrobiną ozdób w postaci m.in. subtelnych falbanek.

Pełną ofertę bielizny Beauty Night najdziesz tutaj

Beauty Night Fashion