Wczytuję dane...
Witamy na blogu Ekskluzywna.pl!
Czerwiec 2020
Zbliżające się lato nastraja optymistycznie i sprawia, że kobiety coraz uważniej przyglądają się swojemu ciału, aby na plaży, basenie lub nawet we własnym ogrodzie bez kompleksów rozkoszować się promieniami słońca w kostiumie kąpielowym.
Zobacz więcej
Kiedyś wszystkie eleganckie damy nosiły halki, które z czasem przestały być niezbędne, ponieważ w znacznym stopniu zastąpiły je podszewki.
Zobacz więcej
W modzie plażowej najważniejszy jest strój kąpielowy, ale dodatki takie jak pareo ożywiają stylizację, pomagają ukryć niedoskonałości i chronią ciało przed nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne.
Zobacz więcej
W sypialni co pewien czas warto coś urozmaicać i wprowadzać nowe bodźce, a najprostszym sposobem jest włożenie kostiumu erotycznego. Wcielanie się w różne role rozgrzewa atmosferę w sypialni. To świetna zabawa, podczas której kobieta może poczuć się jeszc
Zobacz więcej
Długie i szczupłe nogi modelek przykuwają uwagę i wzbudzają zachwyt, ale wasze nogi mogą odbiegać od wzorca ideału, a i tak będą waszym atutem. Zadbajcie o odpowiednią stylizację i wyeksponujcie je przy pomocy rajstop.
Zobacz więcej
Wizja upalnych dni motywuje do rozpoczęcia poszukiwań wymarzonego stroju kąpielowego. Odsłaniając sporą część ciała, każda kobieta chce czuć się wyjątkowo atrakcyjna i modna, dlatego przedstawiamy trendy na lato 2020.
Zobacz więcej