Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kostiumy erotyczne

W sypialni co pewien czas warto coś urozmaicać i wprowadzać nowe bodźce, a najprostszym sposobem jest włożenie kostiumu erotycznego. Wcielanie się w różne role rozgrzewa atmosferę w sypialni. To świetna zabawa, podczas której kobieta może poczuć się jeszcze bardziej zmysłowa i seksowna, a w mężczyźnie obudzi się na nowo instynkt zdobywcy. Różnorodność kostiumów pozwala zaspokoić indywidualne upodobania.

Erotyczne zabawy w kostiumach – sposób na nudę w sypialni

Początek związku to wzajemne odkrywanie się partnerów również pod względem erotycznym. To czas fascynacji, gdy wszystko jest nowe i pożądanie sięga zenitu, ale z czasem nawet najbardziej kochający się ludzie potrzebują na nowo rozbudzić fantazję, aby czerpać jeszcze większą radość ze wspólnych intymnych chwil. W podniesieniu poziomu satysfakcji pomaga zmiana otoczenia, np. wyjazd na weekend do nowego miejsca, ale też kostiumy erotyczne, dzięki którymi można odgrywać rozmaite role, np. w stroju Livia Corsetti Laurita, czyli asystentki św. Mikołaja.

Nie każdy mówi o tym głośno, ale wiele osób z przyjemnością wcieliłoby się w kogoś innego. Przebieranki są jedną z częstych fantazji erotycznych. Bogaty asortyment sprawia, że każdy znajdzie seksowne przebranie dopasowane do osobistych upodobań. Jeżeli jeszcze nie próbowałyście tego sposobu na wzmocnienie zainteresowania lub już wiecie, że dostarcza mnóstwo emocji, poszukajcie kostiumu dla siebie.

Wybór kostiumu – w jaką rolę się wcielić?

Gdy wprowadzicie seksowne kostiumy do swojej sypialni, przekonacie się, jak silnie taka odmiana działa na mężczyzn. Dostępne są kostiumy rozbudzające zmysły, ale połączone z niewinnością i słodyczą. Możecie wcielać się w rolę niegrzecznej uczennicy, co ułatwi strój Lolitta Good Girl, lub króliczka. Trzeba nieco odwagi, że przebrać się za zakonnicę. A może odkryjecie w sobie drapieżność i poczujecie niezależność, wkładając strój kobiety kota.

Warto mieć różne stroje do łóżka, a wtedy ogień namiętności nigdy nie zgaśnie. Mężczyźni lubią, gdy kobiety się nimi opiekują, dlatego jednym z ich marzeń jest zobaczenie swojej ukochanej w stroju pielęgniarki. Czują się też dopieszczeni, gdy widzą ją w stroju pokojówki albo kelnerki. A może wyobrażają sobie, jakby wyglądała przygoda w samolocie? Wtedy kostium stewardessy, np. Obsessive Stewardes, będzie idealny. Nikt nie powiedział, że panowie nie lubią być od czasu do czasu zniewoleni, więc towarzystwo policjantki będzie dla nich atrakcyjną odmianą.

Czym się kierować przy wyborze kostiumu erotycznego?

Przede wszystkim przebrania do łóżka muszą zapewniać satysfakcję obojgu partnerom. Kobieta w wybranym stroju musi czuć się komfortowo, pięknie i seksownie, aby dobrze się bawić, odgrywając swoją rolę, a przy tym widzieć, że partner naprawdę jej pożąda. Ustalenie wspólnych preferencji to droga do sukcesu.

W seksownym stroju łatwiej poczuć namiętność i dać się ponieść emocjom. Udając kogoś innego, stajemy się bardziej zrelaksowani i chętniej realizujemy erotyczne fantazje swoje i partnera. Spełniajcie najskrytsze marzenia!