Wczytuję dane...
Vena bielizna damska

Vena to białostocki renomowany producent bielizny damskiej, który z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku bieliźnianym i cieszy się coraz większą popularnością, także poza granicami naszego kraju.

Marka wielką wagę przykłada do jakości swoich wyrobów, w związku z tym stale śledzi aktualne trendy w modzie oraz stara się udoskonalać swój park maszynowy. Cały proces produkcyjny odbywa się w Białymstoku, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych osiągnięć rynku tekstylnego oraz  najlepszej klasy materiałów, takich jak subtelne koronki, satyna czy piękne hafty.

W kolekcjach marki królują co prawda stonowane kolory i prosta elegancja, ale znaleźć tu można także wysublimowane dodatki oraz bardziej ekstrawaganckie nuty kolorystyczne, np. turkusy, fiolety lub granaty.

Podobnie jak większość podlaskich firm, również Vena specjalizuje się w szyciu biustonoszy dla pań z dużym biustem. Bardzo kobiece modele dostępne są w aż 37 rozmiarach (65 E-H, 70 B-H, 75 A-H, 80 B-G, 85 B-F, 90 B-E, 95 B-D) i umożliwiają perfekcyjne dopasowanie stanika, zapewniające komfort użytkowania.

Kolekcje firmy to modne propozycje nie tylko na co dzień, ale i na specjalne okazje. W  tworzenie swoich projektów Vena wkłada ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim – serce. Dzięki temu bielizna ta jest kobieca, kusząca i wygodna.

Aby zapoznać się z ofertą marki Vena dostępną w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.