Wczytuję dane...
Sesto Senso bielizna damska, męska i dziecięca

Sesto Senso to firma działająca w ramach polskiej, rodzinnej spółki „Klimas”, która na rynkach europejskich obecna jest od 1997 roku. Oferta marki obejmuje szeroki wachlarz bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej.

Filarem Sesto Senso jest jednak produkcja rajstop i skarpet. To ona od wielu lat rozwija się najprężniej i stanowi podstawę produkcyjną przedsiębiorstwa, co znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w bogactwie oferowanych wzorów tych wyrobów.

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wiedząc, jak ważne jest dla nich nowoczesne wzornictwo i wygodne fasony, śledzi najnowsze trendy i stara się sprostać stale rosnącym wymaganiom. Propozycje Sesto Senso oprócz bycia atrakcyjnymi wizualnie, są więc wzorem funkcjonalności i komfortu w codziennym użytkowaniu.

Marka wykorzystuje w procesie produkcji najnowsze technologie, posiada nowoczesny i nieustannie rozwijany park maszynowy, a także wysoce wyspecjalizowane kadry, które nadzorują każdy etap powstawania wyrobów. Stały monitoring produkcji daje firmie dodatkowe możliwości – dzięki temu jest ona w stanie na bieżąco dostosowywać się do potrzeb każdego odbiorcy. Propozycje Sesto Senso są więc gwarancją najwyższej jakości, stylu, solidności wykonania oraz niezaprzeczalnej wygody. Wszystko to sprawia, że w modele producenta chętnie zaopatrują się ludzie aktywni: alpiniści, koszykarze, narciarze, tenisiści, rowerzyści , czy amatorzy sportów wodnych.

Aby zapoznać się z ofertą marki Sesto Senso dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.