Wczytuję dane...
Rossli bielizna nocna

Rössli to bardzo młody producent, który w polskiej branży odzieżowej i bieliźniarskiej funkcjonuje od 2014 roku, jednak sam pomysł na powołanie do życia konkretnej marki kiełkował w głowach jej założycieli od wielu lat. Właściciele przedsiębiorstwa już wcześniej zajmowali się bowiem kreowaniem bielizny nocnej dla zachodnich firm i bazując na zdobytym w ten sposób doświadczeniu postanowili stworzyć coś unikalnego na swoim własnym terenie.

Z racji tego, że projektowane wcześniej modele trafiały głównie na wyjątkowo wymagające rynki szwajcarskie i niemieckie, marka postanowiła nie rezygnować z najwyższej jakości materiałów, eleganckiego i nowoczesnego wzornictwa oraz skrupulatnej dbałości o najdrobniejsze szczegóły i z powodzeniem przeniosła światowe standardy na polski rynek, zachowując przy tym przystępną i rozsądną cenę.

Warto również wspomnieć o tym, iż bielizna nocna oferowana przez Rössli szyta jest z wysokiej klasy bawełnianych materiałów, które skutecznie eliminują nieestetyczne skręcanie oraz uciążliwe kurczenie się ubrań.

Aby w pełni zapoznać się z oferowanymi przez nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl produktami firmy Rössli przejdź TUTAJ.

  

Rossli bielizna nocna