Wczytuję dane...
Mona rajstopy i pończochy

Mona to polska marka, której twórczynią jest Monika Natora, absolwentka Włoskiej Szkoły Projektowania i Konstrukcji Ubioru w Rzymie. Początkowo właścicielce brakowało odwagi w realizacji własnych wizji, jednak po obronieniu dyplomu skoncentrowała się ona na kreowaniu własnej marki, co w 1999 roku dało początek firmie Studio Mody Mona.

Od tamtego czasu Mona przeszła długą drogę. Z małej, jednoosobowej działalności, rozwinęła się w wielkie przedsiębiorstwo wyposażone w najnowocześniejsze maszyny i zatrudniające dużą liczbę wykwalifikowanych pracowników, oferującą swoim klientkom gustowne i pełne wyrafinowanej elegancji modele.

Marka znana jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości rajstop i pończoch, odzwierciedlających najnowsze trendy i spełniających oczekiwania klientek. Ale Mona to także wyjątkowa i ceniona w branży moda wieczorowa, o czym świadczyć mogą liczne nagrody w tej kategorii, w tym otrzymana w 2009 roku na Gali Moda i Styl statuetka Enda, będąca potwierdzeniem klasy, wyszukanego stylu i dobrego smaku marki. Oprócz tego, w 2006 r. firma została zakwalifikowana do grona producentów najlepszych europejskich wyrobów oferowanych w Polsce.

Aby zapoznać się z ofertą marki Mona dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.