Wczytuję dane...
Mitex bielizna korygująca

Mitex to łódzka firma, która została założona w 1994 roku z inicjatywy dwóch przedsiębiorców: Wojciecha Kunikowskiego i Jerzego Mikitiuka. Początkowo marka zajmować się miała jedynie dystrybucją i handlem tekstyliami, jednak ze względu na lokalizację w centrum przemysłu lekkiego jakim jest Łódź, Mitex szybko przekształcił się w przedsiębiorstwo produkujące damską bieliznę. Firma stała się prekursorem w kompleksowym wytwarzaniu bielizny funkcjonalnej, która już od prawie 20 lat pomaga kobietom w odpowiednim kształtowaniu i upiększaniu sylwetki.

Mitex jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Prywatnych Producentów Odzieży i Tkanin zrzeszonego w PKPP "Lewiatan" oraz jednym z założycieli Polskiej Izby Bielizny. Konsekwencja i ogromna praca włożona w dynamiczny rozwój marki, a także całej branży, zaowocowała rosnącą liczbą zadowolonych klientek oraz doczekaniem się w 2007 roku własnej, nowoczesnej siedziby zlokalizowanej w Konstantynowie Łódzkim.

Oprócz korygujących modeli, marka posiada w swojej ofercie także propozycje dla kobiet w ciąży i dla karmiących mam. Kolorami, które dominują w kolekcjach Mitexu jest czerń, biel i beż. Jednak tym, co wyróżniło firmę na tle konkurencji stały się odważne połączenia wszystkich tych barw właśnie w bieliźnie korygującej, dostępnej w kolekcji „Day’n’Night”. O ile klasyczne odcienie nie zaskakują w takich propozycjach, o tyle ekstrawaganckie i niespotykane ich łączenia bez wątpienia zwracają na siebie uwagę. Jak się okazało pomysł chwycił, a producent już zapowiada powiększenie tej konkretnej kolekcji o nowe produkty.

Aby zapoznać się z ofertą firmy Mitex dostępną na stronie naszego sklepu Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.