Wczytuję dane...
Me Seduce bielizna erotyczna

Me Seduce to stosunkowo młoda, bo założona w sierpniu 2013 roku firma, która powstała z myślą o świadomych siebie, swoich ciał oraz potrzeb kobietach, które od specjalnych kompletów na pełne uniesień chwile we dwoje oczekują nietuzinkowego oraz skutecznie przykuwającego wzrok designu podlanego sosem wysublimowanych detali i erotycznych smaczków. Głównym celem działalności marki jest więc tworzenie bielizny z pasją, polotem i finezją. Słowem takiej, która z miejsca podbija damskie oraz męskie serca i na długo zapada w pamięć.

W ofercie polskiego producenta znajduje się aż kilka tematycznych kolekcji pogrupowanych w przejrzyste kategorie, które pokrótce charakteryzują wchodzące w ich skład modele, a co za tym idzie zdecydowanie ułatwiają zakupy.

Wśród niesłychanie szerokiego asortymentu natkniemy się oczywiście na standardowe propozycje, czyli ponadczasowe, ale niepozbawione odrobiny efektownych akcentów satynowe peniuary oraz klasyczne, wykonane z przezroczystych lub kryjących tkanin koszulki okraszone niebanalnymi dodatkami, zaskakującymi rozwiązaniami i bogatą kolorystyką.

Równie ciekawie prezentują się zmysłowe i niesamowicie kuszące body dostępne w wielu intrygujących fasonach uzupełnionych biżuteryjnymi zdobieniami oraz niezwykle pobudzające i absolutnie niepowtarzalne sety składające się z kilku, najczęściej dwóch lub trzech części, które zjawiskowo podkreślają największe atuty damskiej sylwetki.

Duże wrażenie robią oryginalne majteczki o różnorodnych krojach z domieszką frywolnej zalotności i kokieteryjnego wdzięku oraz przepiękne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach gorsety – urocze lub zadziornie, w zależności od tego, w jakim nastroju znajdujesz się w danej chwili.

Me Seduce to także bezpruderyjne i łamiące tabu przebieranki; eleganckie, a zarazem wyjątkowo prowokujące i ściśle przylegające do ciała kombinezony uszyte z oddychających materiałów imitujących naturalną skórę oraz modele określane nazwą „Clubwear”, będące wybitnie ciekawymi projektami klubowych kreacji.

Jednak najbardziej wyszukanymi i unikalnymi propozycjami są kolekcje niekonwencjonalnych akcesoriów oraz zniewalających i nadzwyczaj skąpych zestawów, przywodzących na myśl niepokorny świat dominacji i uległości.

Wszystkie wyroby marki produkowane są w Polsce, z najwyższej jakości europejskich dzianin, koronek, antyalergicznych silikonów i metalowych elementów, które są poddawane procesowi stałego nadzoru. Każdy z kompletów zapakowany jest ponadto w luksusowe i stylowe pudełko, które doskonale nadaje się na wyrafinowany upominek.

Aby w pełni zapoznać się z urozmaiconą ofertą Me Seduce dostępną w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl zapraszamy TUTAJ.

Bielizna erotyczna Me Seduce