Wczytuję dane...
Lorin stroje kąpielowe

Lorin to polska marka kostiumów i strojów kąpielowych, która powstała w 1991 roku w Andrychowie.

Od początków istnienia za główny cel swojej działalności firma stawiała sobie zadowolenie swoich klientów oraz doskonałą jakość i styl oferowanych produktów. Dzięki wysoce wykwalifikowanemu personelowi, podążaniu za najnowszymi trendami lansowanymi na wybiegach całego świata, a także doskonałym tkaninom sprowadzanym z Włoch, Hiszpanii i Francji, Lorin może się pochwalić atrakcyjnym asortymentem, który cieszy się niezmiennym zainteresowaniem regularnie rosnącego grona zadowolonych odbiorców.

Marka stale obserwuje potrzeby i preferencje konsumentów, dzięki czemu co roku w biurze projektowym Lorin powstają nowe pomysły i wzory. Różnorodność fasonów i bogata gama kolorystyczna sprawia, że każda pani bez problemu odnajdzie w ofercie firmy propozycje, które idealnie podkreślą jej styl i pozwolą jej poczuć się elegancko i kobieco w chwilach relaksu.

Świeżość pomysłów oraz wieloletnie doświadczenie na rynku czynią Lorin rzetelną i godną polecenia firmą, która gwarantuje swoim klientom solidne wykonanie w pięknej oprawie.

Aby zapoznać się z produktami marki Lorin dostępnymi w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.