Wczytuję dane...
Italian Fashion bielizna nocna i odzież

Italian Fashion to jedna z najpopularniejszych marek, zajmujących się produkcją bielizny osobistej, a także odzieży. Firma powstała w 1990 roku w Zielonce koło Warszawy i jest w 100% polskim przedsiębiorstwem. Nie bez powodu na pierwszy rzut oka marka bywa jednak kojarzona z Włochami – przedsiębiorstwo przeniosło bowiem swoje korzenie i blisko 50 – letnie włoskie doświadczenie na nasz rodzimy grunt. Stąd nazwa oraz logo nawiązujące do barw flagi Italii.

Mocnymi stronami Italian Fashion od samego początku są: niepowtarzalny styl i solidne wykonanie. Marka realizuje idee wysokiej kultury ubiory, w związku z czym proponowane przez nią fasony są uosobieniem elegancji i prostoty. Gwarantem wyśmienitej jakości i perfekcyjnego wyrobu oferowanych modeli jest łączenie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych ze wspaniałym rękodziełem.

Firma stawia na ciągły rozwój i wspieranie polskich przedsiębiorców, nieustannie przyczyniając się do rozwoju swoich polskich partnerów i przypominając, że wybierając w pełni polski produkt, wspieramy naszą gospodarkę i dajemy pracę innym.

Wyroby Italian Fashion dostępne są w sklepach bieliźniarskich na terenie całego kraju i z roku na rok osiągają coraz wyższą pozycję na rynku. Pomimo niestabilności naszej gospodarki i rosnącej konkurencji marka konsekwentnie realizuje swoje założenia i ciągle nagradzana jest za jakość, bezpieczeństwo produkcji i charakterystyczną bieliznę, którą bez problemu rozpoznamy pośród tysiąca różnych propozycji.

Aby zapoznać się z ofertą Italian Fashion dostępną na stronie naszego sklepu Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.