Wczytuję dane...
Henderson bielizna męska

Henderson to polska firma powstała w 1998 roku, zajmująca się produkcją i sprzedażą męskiej bielizny.

Oferta marki obejmuje 9 linii, z których każda ma swój niepowtarzalny charakter. Proste zdawałoby się propozycje kształtowane są przed dobór niespotykanych fasonów, ciekawych wzorów oraz stosowanie wygodnych dzianin. Firma nie wstydzi się też czerpać inspiracji od najlepszych i mających więcej doświadczenia producentów, do czego otwarcie się przyznaje i wie, że dzięki temu jest w stanie zaoferować swoim klientom produkty zgodne z najnowszymi trendami. Kolekcje firmy skierowane są do mężczyzn ceniących sobie elegancką prostotę oraz wygodę, zapewniającą dobre samopoczucie i komfortowe użytkowanie.

Oprócz typowych propozycji, Henderson posiada w swoim asortymencie bogaty wybór skarpetek i kąpielówek, a także bieliznę termoaktywną Extreme Armour. Nowoczesne, w pełni syntetyczne dzianiny, wykorzystywane przy produkcji tych modeli, gwarantują suchą skórę nawet przy największym wysiłku i najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Obecnie firma rozpoczęła nową strategię wizerunkową, która zawiera się w haśle: „Men’s Passion” i która ma na celu wspieranie męskich pasji we wszelkich ich przejawach. Dlatego też Henderson postanowił angażować się w sponsorowanie różnych dziedzin męskich aktywności: sportu, hobby, czy rywalizacji. Pierwszym, bardzo istotnym, elementem tej kampanii była decyzja o sponsoringu drużyny ekstraklasy Ruchu Chorzów, a celów promocyjnych nadal przybywa.

Aby zapoznać się z pełną ofertą marki Henderson dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.