Wczytuję dane...
GAIA ekskluzywna bielizna damska

GAIA to renomowana białostocka firma bieliźniana, która powstała w 1998 roku.

Marka od samego początku przykładała wielką wagę do oryginalnego, atrakcyjnego wzornictwa i solidnej konstrukcji wyrobów. Starała się również zapewnić jak najszerszy asortyment oraz jego doskonałą jakość.

Jako jedna z nielicznych firm bieliźniarskich GAIA posiada w swojej siedzibie nowoczesne Studio Projektowe, które w oparciu o najwyższej klasy programy komputerowe nieustannie wspomaga i udoskonala proces projektowania. Marka zatrudnia ponadto sztab wysoce wykwalifikowanych pracowników, który stale czuwa nad całością funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Wyroby GAI tworzone są w oparciu o surowce produkowane przez uznanych na świecie producentów włoskich, hiszpańskich i francuskich oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, urządzeń i maszyn.

Propozycje GAI dzielą się na dwie główne kolekcje: GAIA INTIMO, będącą odzwierciedleniem najnowszych trendów w modzie oraz GAIA CLASSIC, w której króluje wygoda i tradycyjne wzornictwo. Tym co z pewnością wyróżnia markę na tle konkurencji jest bogaty wybór staników dla kobiet o dużych biustach, które znajdą tu ładną i seksowną bieliznę w odpowiednim dla siebie rozmiarze.

GAIA w sposób szczególny dba o wizerunek i szeroką promocję swoich wyrobów, w związku z czym regularnie bierze udział w targach, reklamuje się w prasie, wydaje firmowe katalogi oraz dba o estetykę swoich opakowań. Marka dużą wagę przykłada także do jakości oferowanej bielizny, o czym świadczyć mogą chociażby przyznane Certyfikaty Jakości.

Dystrybucja wyrobów firmy odbywa się w oparciu o współpracę z hurtowniami na terenie całej Polski, a także z partnerami zagranicznymi.

Sprawdź w naszym sklepie Ekskluzywna.pl jak prezentują się produkty GAIA. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.