Wczytuję dane...
Ewlon stroje kąpielowe

Ewlon to łódzka firma założona w 1992 roku i zarządzana przez Sławomira Zawadzkiego. Obecnie zaliczana jest ona do czołowych producentów kostiumów kąpielowych.

Stroje kąpielowe sygnowane marką Ewlon produkowane są z połączenia najlepszych włókien naturalnych i sztucznych. Oprócz tego charakteryzuje je doskonałe wykonanie oraz unikalna jakość wykończeń.

Firma stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek. Świadomość zmieniającej się mody, bycie na bieżąco z najnowszymi trendami oraz uwzględnianie w swoich projektach ewolucji preferencji i przyzwyczajeń konsumentów sprawia, że propozycje Ewlon odznaczają się oryginalnym i nowoczesnym wzornictwem w pełni dostosowanym do wymagań rynku.

Miarą uznania tych starań jest bez wątpienia rosnąca liczba oddanych klientów oraz dynamicznie rozwijający się eksport, m. in. do Czech, Słowacji, Rosji oraz na Litwę i Ukrainę.

Szeroka oferta producenta obejmuje propozycje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Panie ze skromniejszym biustem będą mogły sięgnąć po biustonosze typu push-up, a kobiety chcące ukryć ewentualne mankamenty figury po jednoczęściowe kostiumy.

Aby zapoznać się z ofertą Ewlon w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.