Wczytuję dane...
Envie bielizna damska i męska

Envie to bieliźniana marka działająca w ramach firmy TESPOL (będącej również właścicielem marek MONA i SPAIO), która została założona przez Tadeusza Koralewskiego w 1994 roku, w Łodzi.

Firma należy do tych przedsiębiorstw, które stale podnoszą swoje kwalifikacje i dążą do nieustannego rozwoju. Nowoczesny park maszynowy dający możliwość pełnej kontroli przebiegu technologicznego, konsekwentna realizacja celów, wieloletnie starania oraz dbałość o najwyższą jakość swoich produktów pozwoliły Envie stworzyć markę cenioną i rozpoznawaną przez licznych konsumentów.

Jednak firma nie spoczywa na laurach i z roku na rok poszerza swój asortyment klasycznej bielizny damskiej i męskiej przeznaczonej na każdą okazję. W kolekcjach Envie królują podstawowe kolory i sportowe kroje, przez co większość propozycji będzie idealna dla aktywnych klientów, ceniących sobie wygodę oraz uniwersalne projekty.

W ofercie marki dostępne są również propozycje dla dzieci oraz tradycyjne koszulki męskie, które w zestawieniu z kolorystycznie dobranymi bokserkami lub slipami będą tworzyć wygodny i elegancki komplet zarówno do spania, jak i do codziennego użytkowania. Najwyższej jakości surowce importowane z Włoch – lycra, elastil, stretch i microfibra – zapewniają bowiem komfort noszenia w dzień i w nocy.

Aby w pełni zapoznać się z ofertą marki Envie dostępną na stronie naszego sklepu Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.