Wczytuję dane...
Demoniq bielizna erotyczna

Demoniq to polska marka będąca własnością firmy Hyperion, której główna siedziba znajduje się w Łodzi.

Młodzi i wykwalifikowani projektanci Demoniq to prawdziwi pasjonaci świata erotyki oraz ludzie świadomi najnowszych trendów w modzie, dzięki czemu wszystkie kolekcje nacechowane są oryginalnością oraz niespotykaną frywolnością.

Wsłuchując się w potrzeby konsumentów oraz zdając sobie sprawę z różnorodności ich potrzeb erotycznych, firma posiada w swojej ofercie unikalne i niepowtarzalne wzory bielizny erotycznej, które trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Propozycje marki Demoniq obejmują wyjątkową kolekcję strojów kąpielowych, subtelne, ale nie pozbawione charakterystycznej wyrazistości komplety oraz modele będące modnym zestawieniem zwierzęcych faktur z tiulem czy koronką. Tym, co wyróżnia firmę na tle konkurencji są wyrafinowane i niecodzienne połączenia materiału typu wet look z delikatnymi tkaninami oraz metalowymi elementami. Oprócz tego oferta Demoniq obejmuje również kolekcję seksownej biżuterii z łańcuszków, wśród których znajdziemy niezwykle erotyczne naszyjniki i paski na biodra.

Wszystkie modele firma wykonuje we własnym zakładzie produkcyjnym, a do szycia swojej bielizny wykorzystuje certyfikowane materiały najwyższej jakości, które odznaczają się niezwykłą sprężystością, pozwalająca na idealne dopasowanie do ciała i modelowanie sylwetki. Solidne wykonanie, rzetelność oraz indywidualny charakter marki sprawiają, że cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem i uznaniem klientów.

Bielizna Demoniq dostępna jest w licznych sklepach internetowych oraz stacjonarnych na terenie całej Polski. Oprócz tego firma posiada swoje przedstawicielstwa handlowe w Holandii oraz Wielkiej Brytanii.

Pełną dostępną ofertę Demoniq w Ekskluzywna.pl znajdziesz tutaj.