Wczytuję dane...
Cotonella bielizna damska

Cotonella została założona w Edolo na północy Włoch, w 1972 roku. Początkowo mały zakład szyjący bieliznę dla innych firm zaczął się szybko rozrastać za sprawą mądrych decyzji właścicieli, dobrych inwestycji i przykładaniu wagi do jakości swojej pracy. Dziś Cotonella to wiodąca włoska marka bieliźniana i wielkie przedsiębiorstwo, które dotychczas wytworzyło blisko 12 milionów produktów. Najbardziej popularnymi z nich są bez wątpienia wycinane laserowo bezszwowe majtki, nie posiadające tradycyjnych gumek i przeszyć, co gwarantuje idealne dopasowanie do ciała.

Wartości, jakimi kieruje się ta firma są proste: jakość i troska obejmująca wszystkie obszary działalności, zaczynając od etapu produkcji, poprzez dobre relacje z klientami, a na angażowaniu się w liczne akcje społeczne kończąc. Cotonella działa m. in. na rzecz walki z poważnym problemem, jakim jest wykorzystywanie dzieci do pracy w zakładach. Marka zatrudnia jedynie dorosłych, w pełni wykwalifikowanych pracowników i do tego zachęca inne przedsiębiorstwa.

Firma stale inwestuje w swój rozwój i w sposób szczególny dba o zdrowie i higienę klientów. Posiada nawet wewnętrzne laboratorium, które systematycznie sprawdza jakość surowców wykorzystywanych do wyrobu bielizny. Oprócz tego wszystkie fazy produkcji są stale monitorowane, a prestiżowy certyfikat ISO EN UNI 9001:2008 zobowiązuje Cotonellę do ciągłych i wszechstronnych kontroli norm jakościowych.

Polskim importerem i dystrybutorem marki jest krakowska spółka SATIMO.

Aby zapoznać się z pełną ofertą marki Cotonella dostępną w sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.