Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Nowości marki Lolitta

W ferworze sezonowych premier zapomnieliśmy wspomnieć Wam o tym, że na przełomie lutego oraz marca do sklepu internetowego Ekskluzywna.pl zawitała świeżutka porcja nowości od marki Lolitta. Miłośnikom firmy nie trzeba niczego tłumaczyć – oni wiedzą, że każde kolejne kolekcje polskiego producenta stanowią niezastąpione źródło codziennych oraz wieczornych, typowo łóżkowych przyjemności. Jednak tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem niepowtarzalnej bielizny jesteśmy winni kilka słów wyjaśnienia/wprowadzenia. Otóż.

 

Lolitta to niesamowicie charakterystyczny i „charakterny” producent o niepodrabialnym i wyróżniającym się stylu. W jego ofercie nie znajdziesz klasycznych form, zwiewnych fasonów czy bezpiecznych rozwiązań. Z pewnością spotkasz tu natomiast niebanalne i dopracowane w najdrobniejszych detalach sukienki, komplety oraz dodatki, odwołujące się do kokieteryjnych motywów i tradycyjnych tkanin, lecz jednocześnie prezentujące się w bezdyskusyjnie nowoczesny i unikalny sposób. Śmiałe wycięcia, przezroczyste materiały i intrygujące ozdoby – wszystko to skutecznie przykuwa wzrok i zachwycająco odznacza się na tle nagiej skóry. Ponadto praktyczne patenty pomagają idealnie dopasować poszczególne modele do sylwetki, przemyślany design powabnie akcentuje apetyczne krągłości damskiego ciała, a wyszczuplające kroje optycznie wysmuklają figurę i sprytnie tuszują jej ewentualne niedoskonałości. Naprawdę, ciężko się oprzeć takiemu dessous.

 

Niełatwo będzie też stawić czoła najnowszym propozycjom gdyńskiej firmy. Premiery jak zwykle prowokują bowiem niepowtarzalnym mariażem zmysłowego wyuzdania oraz luksusowej oryginalności.

 

Tym razem szeregi poprzednich kolekcji zostały zasilone przez 8 kompletów, 1 sukienkę, 2 biustonosze oraz 1 zjawiskowe pończochy połączone z pasem. Nie brak tu zaskakujących rozwiązań, odważnych fasonów oraz uwielbianych przez fanów marki niesztampowych zdobień.

 Lolitta Lovable KompletLolitta Vamp BiustonoszLolitta She Komplet

Lolitta Enjoy BiustonoszLolitta Famous KompletLolitta Pretty Komplet

Lolitta Prestige KompletLolitta Eternity SukienkaLolitta Stylish Komplet

                                           Lolitta Vogue Komplet Lolitta Pretty Pończochy


Warto zwrócić uwagę na to, że wśród nowości znalazł się też jeden wyjątkowo bezkompromisowy set, będący swoistym ukłonem w stronę zwolenników typowo libertyńskich zabaw. Szybki rzut oka na komplet Sexy Pony wystarczy, aby wiedzieć, o jakiego rodzaju swawole chodzi.

 Lolitta Sexy Pony Komplet

Podsumowując – dla każdego coś miłego.

 

Gorąco zapraszamy Was więc do naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl, a dokładniej do zakładki producenta


LOLITTA

 

Czeka tam na Was mnóstwo niepokornych modeli. Na pewno wybierzecie coś dla siebie!